Vandaag werd mij een Joe, een duitse staander aangeboden door de zus van de eigenaar.
Ik heb hem al een paar keer bij mij gehad voor een paar dagen en telkens vond ik het al wat vreemd dat de hond helemaal niet blij was van naar huis te gaan. Ik moest hem de laatste keer door de gang naar zijn huis slepen. Nu hoor ik dat hij weg moet van zijn zus omdat hij er op slaat. Als kleine pup vond ik dat hij er heel brutaal mee om ging en heb ik dit ook gezegd.
Ik vind het heel sneu voor de hond, want het is zo een lief, slim en aanhankelijk dier, maar ik kan met mijn 2 huidige honden echt geen extra hond erbij nemen. Dan zou ik ze niet meer zo makkelijk overal naartoe kunnen nemen. Nu zou ik hem een paar dagen kunnen houden, maar meer kan ik ook niet doen. Hij moet echt weg bij zijn huidige eigenaar voor zijn eigen veiligheid, maar hij kan nergens anders terecht.
Is er een bokker die iets voor hem zou kunnen betekenen ? Advies war hij eventueel heen zou kunnen ? Het is reutje van 6-8 maand met papieren. Wel heeft hij heel veel energie en heeft hij dus een sportief baasje nodig. Hij kan loslopen ,maar kent wel nog niet echt de commando's om aan de voet te komen.
Hij kan alleen blijven, maar niet te lang. Zijn baasje liet hem soms een hele week alleen thuis zonder andere dieren of uitzicht op iets en toen ging die wel slopen (wat de mijne in die omstandigheden ook wel zouden doen).
Hopelijk is er hier iemand die hem wilt helpen.
Meet Joe (de rechtse)