Ik heb twee katten. Een dame van 13 en een mannetje van 2. Nu heeft mijn oudere kat in het verleden ooit vlooien gehad. Toen heeft mijn moeder een ander vlooienbandje en andere vlooiendruppels gehaald en weg waren die krengen. Nooit meer 1 gezien. Nu staat er echter op de verpakking dat ze ook tegen teken zijn. Super handig zou je denken.
Dit is echter alleen het geval van mijn oudere kat. Die heeft nooit een vlo of teek. Mijn kleine kat komt echter 'gewoon' thuis met een vlo en een aantal teken. Vandaag weer twee weg gehaald: 1 op z'n snoet en 1 onder z'n bandje. Wat zijn dit voor.super teken, hoe kom je er in godsnaam vanaf en hoe kan het dat de ene kat nooit een beestje meedraagt en de ander ze gezellig mee naar binnen neemt?
Hebben jullie enig idee/ervaring? Want het begint aardig
vervelend te worden

Liefs

). Ik heb ook vaak problemen met vlooien aangezien de honden en kat door het hoge gras struinen op de boerderij. Ik had laatst de kat ontvlooid, nog geen week later zat ze helemaal onder. Dierect Frontline gebeld. Zij legde mij uit dat vlooien inderdaad op springen, dan langzaam dood gaan, dus er voor uuren op kunnen zitten. Als je ze kan zien "rennen" gaan ze al dood. Het enige wat ik werd verteld dat ik kon doen was een vlooien kammetje pakken en elke dag even kammen. Ik neem aan dat het zelfde geld voor teken. Success! vlooien zijn echt disgusting