. Ze is altijd een superenergieke en enthousiaste hond geweest en pas sinds een half jaar merk je dat ze wat minder actief is en lekker op haar kussen liggen ook wel best vindt
. Dat en hoe ze er nu uit ziet (grijs met overal ouderdomswratjes
) deed me ineens beseffen dat ook Sari niet onsterfelijk is en het definitieve afscheid werd ineens tastbaarder. Soms heb ik daar dus even een melancholisch moment over, maar met name geniet ik nog onwijs van de momenten dat ik "mijn meissie" zie. Al met al dus 12 jaar oud, dus tijd voor foto-overzicht:
1

Sari haar allereerste strandwandeling. Wat een beleving voor haar!
2

3 jaar oud
3

Sari heeft altijd al iets statigs over zich gehad, wat zich nu ze oud is uit in koninginnegedrag

4

Toen ik nog mijn verzorgarabier had in in Bergen ging sari vaak mee op buitenrit, wat vond ze dat geweldig!
5

herfst 2008
6

2009
7

vanaf 2008 ging Sari elk jaar meer bergwandelen in Zwitserland. Eindeloos genieten voor haar en voor ons. Deze foto is uit 2010.
8

2011
9

11 jaar oud, 2013. Al goed grijs
Sinds het besef dat ze echt oud werd ben ik als een gek foto`s gaan maken. De volgende foto`s zijn dus allemaal van haar 12e levensjaar
10

11

12

13

14

15

Nog steeds een kwieke oude dame!!

Mooie oma hoor
