Na 5 jaar alleen geweest te zijn hebben we een mannetje van de opvang bij haar gezet. Die was gecastreerd en zit nu zo,n 3 maanden bij haar. Vanmorgen zag ik dat ze een nestje aan het maken was, daar net weer gekeken en ze heeft echt iets moois gemaakt. Maar waar komt dit gedrag opeens vandaan?
Ons konijn deed dat ook eens per maand ongeveer, dan was ze heel krengerig en maakte ook nestjes. Voor hoe ver ik weet is het gewoon normaal en niets om je zorgen over te maken.
marleen_usar
Berichten: 25387
Geregistreerd: 04-04-05
Woonplaats: Pernis
Geplaatst door de TopicStarter: 08-04-14 16:53
Oke ja was al bang dat ze iets zou mankeren, het is namelijk haar eerste keer.
evelienn28
Berichten: 601
Geregistreerd: 19-07-11
Woonplaats: emmen
Geplaatst: 08-04-14 16:56
Je konijntje is gewoon schijnzwanger komt wel vaker bij de vrouwtje voor zeker als er nieuwe konijnen in de buurt. Die van mij is ook al weer druk bezig aangezien we net 2 nieuwe konijntjes erbij hebben. Als je het nestje gewoon weer weg haalt is er niks aan de hand.