Duitse herder heeft paard in achtertuin gevangen!

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Lolleke

Berichten: 2970
Geregistreerd: 27-10-03
Woonplaats: Discworld

Duitse herder heeft paard in achtertuin gevangen!

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 26-02-14 11:49

R.I.P. Snuitje


Het was een mooi leven maatje!
Allereerst dan maar het achtegrond verhaal. Ik wil met dit topic mensen waarschuwen voor wat mij is overkomen. Terugdraaien kan ik het niet meer.
Snuitje was een verwaarloosde pony, hij stond met heeel veel andere paarden in een bekrampt hokje.
Veel drukte, er kwamen honderden mensen per uur voorbij, wat een stress moet dat zijn geweest. Ik kon het werkelijk niet aanzien, allemaal redden kon ik ze niet.
Dus ik heb besloten om de meest nieuwsgierige mee te nemen. Foto's hiervan heb ik niet, die wil ik ook niet delen.
Het was te zot voor woorden, paarden lagen bovenop anderen, sommigen staken zelfs met hun benen door de tralies heen!

Snuitje heb ik daarna in mijn achtertuin gezet. Deze is zo ongeveer 6 bij 6 meter, dat moet prima passen toch? Ik heb zelfs een grasveldje van ongeveer 5m2 dus hij kan lekker de hele dag grazen.

Hier een foto van Snuitje na een maand of 4 bij ons. Hij is weer heerlijk op gewicht, geniet van het heerlijke weer en kan lekker in het lange gras staan!
Zoals je ziet helemaal natural, ik hou niet van dekens en Snuitje heeft een vrij bijzondere beenstand + hoeven, dus ik doe daar lekker niks aan. Dat slijt vanzelf toch?
Afbeelding

Echter is het zo dat wij thuis een Duitse Herder hebben, je weet wel zo'n grote valse hond. Ik ben er eigenlijk heel erg bang voor, maarja niemand wilde haar meer hebben dus ik heb haar maar in huis genomen.
Wil altijd op alles jagen en ik heb haar echt totaáál niet onder controle.
Trainen heb ik maar opgegeven, dat heeft toch geen zin, dus ik probeer haar maar gewoon binnen te houden. Ze heeft vooral een tik voor konijen, maar alles wat leeft eet ze graag.
Je weet wel, als ze eenmaal bloed hebben geproefd in wat voor vorm dan ook, dan gaan ze jagen en moorden hé...

Een week geleden was het raak, ze had Snuitje te pakken! Wat een heftig voorval was dat. Meteen de dierenarts gebeld natuurlijk!
Ze had een gigantische buikruptuur en had veel tijd nodig om te herstellen. Snuitje stond nu dag en nacht ingepakt. Maar wel lekker buiten!
Foto kan wat schokkend zijn, maar is al ingepakt dus wel gewoon geplaatst:

Afbeelding

Alsjeblieft geen commentaar op de troep in de wei. Dit is van mijn partner en hij moet zijn spullen toch ergens kwijt, daar heb ik helaas niks over te zeggen.

Maargoed, ik was lekker in de tuin bezig, maar zonder dat ik het wist had ik per ongeluk de achterdeur open gelaten!
En natuurlijk, meteen achter Snuitje aan! Ik heb nog een foto van toen ze haar in een hoekje had gedreven.
Gelieve geen commentaar op het feit dat ik foto's heb gemaakt en niet Snuitje heb gered! Mijn hond is zo vals, ik durf daar echt niet tussen te springen met gevaar voor eigen leven!
Snuitje redden kon ik toch niet meer, dus dan wilde ik in ieder geval dat ik haar laatste levensmomenten nog op de gevoelige plaat had.

Afbeelding

Na deze aanval was het snel over. De buikruptuur was nog open, dus het was natuurlijk makkelijke prooi, en het gat was ook zo gevonden.

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

En als laatste nog de meest bloederige foto in een linkje, waarschuwing: bekijk deze foto niet als je een zwakke maag hebt!
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 0889_n.jpg

Vast wel duidelijk nu dat dit topic totaal niet op de realiteit is berust, voor degene die het niet snappen dus nog even deze hint.
Snuitje is een IKEA paard en lag dus in een grote pak met heeel veel snuitjes bij elkaar. Wat me wel geleerd heeft inmiddels is dat IKEA knuffels echt geweldige knuffels zijn voor honden.
Ze gaan lang mee en kunnen veel ruk- en plukwerk verdragen. Ik ga van het weekend dan ook op zoek naar een vervang-Snuitje, want ze is er erg wijs mee!

En dan om het af te sluiten nog een foto van Zoë (de valse herder) met haar echte maatje Jengo, mijn geweldige verzorgknollie.
Die twee zijn zot op elkaar, lopen regelmatig om elkaar heen, en zodra ze elkaar zien zoeken ze elkaar op.
Duidelijk een paardmoordende hond :+

Afbeelding

Rumpleteaser

Berichten: 5610
Geregistreerd: 04-09-09
Woonplaats: Randstad

Re: Duitse herder heeft paard in achtertuin gevangen!

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-02-14 11:50

:D

Ketaki

Berichten: 12031
Geregistreerd: 15-02-05
Woonplaats: dreamland

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-02-14 11:51

oooooh, wat gewelddadig is jouw hond zeg :oo :oo :oo :oo :oo :oo _O- _O- _O- _O- _O- _O-

Hippepony

Berichten: 1031
Geregistreerd: 21-04-12
Woonplaats: Fryslan boppe

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-02-14 11:54

Ik begon te lezen en ik dacht nee he, weer zo'n pennymeisje die een pony wil redden, dit wordt een reltopic :')

Super leuk bedacht en geschreven ! :D

Licor

Berichten: 3062
Geregistreerd: 10-04-06
Woonplaats: Weert

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-02-14 11:55

_O- :')

Unique6

Berichten: 2267
Geregistreerd: 06-06-13
Woonplaats: Noord-Holland

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-02-14 11:55

:') Fantastisch geschreven dit! Super!

Hippepony schreef:
Ik begon te lezen en ik dacht nee he, weer zo'n pennymeisje die een pony wil redden, dit wordt een reltopic :')

Super leuk bedacht en geschreven ! :D


Precies :j

Roosch

Berichten: 39163
Geregistreerd: 04-07-03
Woonplaats: Anywhere

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-02-14 11:55

Wat een geweld(dad)ige hond!
Laatst bijgewerkt door Roosch op 26-02-14 11:56, in het totaal 1 keer bewerkt

madelaine
Berichten: 383
Geregistreerd: 11-03-13
Woonplaats: Zwolle

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-02-14 11:56

Ah, nee toch.. Haha, maar ik vind het wel zielig voor snuitje :=

Es_ther

Berichten: 19125
Geregistreerd: 28-06-08
Woonplaats: Arnhem

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-02-14 11:56

Geweldig :').
Laatst bijgewerkt door Es_ther op 26-02-14 11:57, in het totaal 1 keer bewerkt

Nino_2013

Berichten: 89
Geregistreerd: 14-01-14
Woonplaats: Ergens achter de duinen

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-02-14 11:57

Heel leuk geschreven!! :D

Es_ther

Berichten: 19125
Geregistreerd: 28-06-08
Woonplaats: Arnhem

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-02-14 11:57

Geweldig :')!

meggiemeg

Berichten: 12852
Geregistreerd: 08-04-04
Woonplaats: gelderland

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-02-14 11:57

_O-
Geweldig dit, leuk geschreven ook!
Hoe kom je er op!

corine1981

Berichten: 5302
Geregistreerd: 05-08-06
Woonplaats: Lekker centraal

Re: Duitse herder heeft paard in achtertuin gevangen!

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-02-14 12:00

Hi hi.

LOLLYYwood

Berichten: 2831
Geregistreerd: 15-06-09
Woonplaats: Aalst (Oost-Vl, België)

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-02-14 12:02

Citaat:
Snuitje redden kon ik toch niet meer, dus dan wilde ik in ieder geval dat ik haar laatste levensmomenten nog op de gevoelige plaat had.


_O- _O- _O-

Angeliekje
Berichten: 3779
Geregistreerd: 07-10-04
Woonplaats: Apeldoorn

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-02-14 12:03

Leuk topic :D Arme snuitje, maar ach je hond heeft wel lol gehad :Y)

Lolleke

Berichten: 2970
Geregistreerd: 27-10-03
Woonplaats: Discworld

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 26-02-14 12:05

Fijn dat mensen er van kunnen genieten :D

Ik moest er aan denken toen ik vanochtend weer door mensengroep zoveel ontweken werd tijdens het uitlaten 'want wat een enge beesten zijn die herders'.
Hond loopt hier inmiddels al 7 maanden rond, was al lief en leuk, nu helemaal netjes heropgevoed en doet werkelijk geen vlieg kwaad al wil je het graag.
En zeker paarden komt ze vreselijk graag bekijken.
Voorheen speelde ze ook nergens mee, misschien een balletje gooien, behalve nu sinds kort met het IKEA paard (een bak vol, want ja je blijft proberen :+ ) en toen werd ie gesloopt..dacht, tzja...typisch valse duitse herder.... :D

fourseasons

Berichten: 4788
Geregistreerd: 07-08-13

Re: Duitse herder heeft paard in achtertuin gevangen!

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-02-14 12:10

Zupper Sielug! ;(

Je boktnaam past wel bij dit topic :+

lukalisaaax

Berichten: 416
Geregistreerd: 05-12-11
Woonplaats: Assen

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-02-14 12:17

Ge-ni-aal _O-

MyHorseGirl

Berichten: 3566
Geregistreerd: 13-11-06
Woonplaats: Daar, achter die mooie duinen

Re: Duitse herder heeft paard in achtertuin gevangen!

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-02-14 12:22

In het begin dacht ik: onee dit ga je niet menen.. De vakantie was toch al voorbij???

Super leuk bedacht, echt heel grappig. Zit hier stiekem te gniffelen. :') := _O-

Paint_Lover

Berichten: 3815
Geregistreerd: 27-04-06
Woonplaats: Daar waar de zon altijd schijnt ;)

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-02-14 12:22

GE-WEL-DIG!!!! _O-

tisby

Berichten: 598
Geregistreerd: 08-04-05
Woonplaats: Hoorn, Noord-Holland

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-02-14 12:27

whahahaha geniaaaaaaal, hoe kom je erop??!! :D

Jiskaa

Berichten: 2124
Geregistreerd: 19-10-04
Woonplaats: Leeuwarden

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-02-14 12:32

Wat een killer! :wow: :roll: :))

Fenia

Berichten: 1156
Geregistreerd: 21-06-10
Woonplaats: Fryslân

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-02-14 12:33

Heel erg leuk, levens gevaarlijk die Duitse Herders ook altijd!! Wij hebben ook van die 2 bloeddorstige dieren thuis zitten!!! :')

nine1987

Berichten: 8763
Geregistreerd: 14-07-08
Woonplaats: Alphen aan den Rijn

Re: Duitse herder heeft paard in achtertuin gevangen!

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-02-14 12:36

Briljant!!! You just made my day!!

Ladybird
Moderator Algemeen

Berichten: 19249
Geregistreerd: 15-06-09
Woonplaats: Wakkerdam

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-02-14 12:37

Whhahahahahahahahaha heerlij dit _o-