Ik heb een vraagje. Mijn vriend en ik hebben een kat van 15 jaar welke wij nu 2 jaar hebben. Hij komt uit het asiel en dat wij hem kregen woog hij ongeveer 7,5 kg. Hij was in het asiel al ongeveer een kilo afgevallen. De reden dat hij in het asiel terecht is gekomen was ook dat hij niet meer op de kattenbak kon(vanwege zijn overgewicht dus eigenlijk..) Hij weegt nu ongeveer nog zo'n 5 kilo. Dit hebben we bereikt door hem normale porties voer te geven en dit 2 keer per dag.
Nu krijgt hij sinds september novacam voor katten aangezien hij last heeft van artrose. Hij krijgt elke dag een spuitje voor 5 kilo. Het leek een stuk beter te gaan, hij liep en sprong beter(hij liep altijd met zijn rug krom, en sprong moeilijk). We hebben hem nu sinds half januari ook op druppels van Puur(artrose). Dit krijgt hij 1 keer daags naast zijn medicijn.
Wat wij nu alleen merken is dat hij onwijs hongerig lijkt(lees: hij loopt de hele dag te mekkeren om eten en loopt veel achter je aan wanneer je naar de keuken loopt). Verder lijkt hij ook weer slechter te gaan lopen.
Ik ben erg benieuwd of iemand hier misschien dingen van herkend of tips heeft. Wanneer dit nog even aanhoudt, of verslechterd, gaan wij uiteraard naar de da!
Alvast bedankt voor het lezen en een eventuele reactie!