beaucies in het zonnetje

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
essiesilly

Berichten: 7837
Geregistreerd: 21-05-07
Woonplaats: berkenwoude

beaucies in het zonnetje

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 31-01-14 19:49

heerlijk weertje vandaag! van mij mag het zo blijven tot april en dan warmer :D
tijd om weer eens wat kiekjes te maken tijdens de wandeling :)

voorstel rondje:
Afbeelding
vlnr
Chip (cyrano vd woensberg) bijna 7 jaar reu
Bisou (idriss jinga bergers des bouleaux) 11 maanden teef
Jolie (jolie du fond des camps) 3 jaar teef, moeder van bisou

we zien ze vliegen..
Afbeelding

jolietje <3
Afbeelding
Afbeelding

Afbeelding
lekker de muisjes zoeken! :D

Afbeelding
bisou stand 11 maandjes jong <3

Afbeelding pompidompidomm

tot de volgende keer :evaw:

testes76

Berichten: 1028
Geregistreerd: 04-02-13
Woonplaats: Noord brabant

Re: beaucies in het zonnetje

Link naar dit bericht Geplaatst: 31-01-14 19:52

Leuke foto's.... Mooie hondjes hoor <3

kyraties

Berichten: 1375
Geregistreerd: 04-11-12
Woonplaats: Sittard

Link naar dit bericht Geplaatst: 31-01-14 19:52

Ohh, wat een schattige hondjes!!

essiesilly

Berichten: 7837
Geregistreerd: 21-05-07
Woonplaats: berkenwoude

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 31-01-14 20:04

<3 bedankt! en ook zo lief! <3

byjou1983

Berichten: 2331
Geregistreerd: 29-05-06

Link naar dit bericht Geplaatst: 31-01-14 21:00

Wat een knap trio Es! Chip als stoere man, waken over zijn harem! :D

justkid

Berichten: 11816
Geregistreerd: 09-12-07
Woonplaats: Caitwick

Re: beaucies in het zonnetje

Link naar dit bericht Geplaatst: 31-01-14 22:46

Zo wat een leuke honden! Wat voor een karakter hebben ze? Ik heb ze geloof ik nog nooit gezien.

byjou1983

Berichten: 2331
Geregistreerd: 29-05-06

Link naar dit bericht Geplaatst: 31-01-14 23:52

Ik heb Jolie en Chip gezien, ze hebben beide een heerlijk karakter!
Bisou is een dochter van Jolie en wat ik zo gezien heb heeft ook zij een heel fijn karakter!

essiesilly

Berichten: 7837
Geregistreerd: 21-05-07
Woonplaats: berkenwoude

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 01-02-14 10:31

bedankt :)

@justkid, algemeen karakter: de beauceron is een franse herdershond, een grote stoere hond met een klein hartje van goud, ze zijn van karakter gevoelig.. kunnen niet tegen harde bevelen en zenuwachtige bazen.. Te veel druk, stress, schreeuwen of benaderen met een harde hand zal de hond nerveus, angstig en of "agressief" maken. uitzonderingen altijd daargelaten! heb je een goede band met je beauceron gaan ze voor je door het vuur, je krijgt het niet kado want ze willen wel degelijk begrepen worden. hij heeft veel behoefte aan contact met de baas, samenwerken staat hoog in het vaandel. daarnaast zijn ze niet slaafs, ze kunnen ook heel goed wat voor zichzelf doen en hoeven niet elke minuut van de dag vermaakt te worden.
de beauceron heeft een soort mysterieuze houding over hem heen
zie bijv de opa van bisou: Afbeelding
een blik waardoor ik meteen aangetrokken word, een blik dat mij aan het denken zet "wat zal hij denken" :)
omdat een beauceron normaal gezien niet zo van al die drukte houd (is een boeren plattelandshond uit frankrijk) is het wel noodzakelijk hem ruimschoots te socialiseren, neem hem mee naar een terras, de bus in, de stad in, met andere dieren, met veel mensen etc
beauerons zijn het meest gebaat bij een positieve opvoeding, uiteraard stel je grenzen. en je hebt zeker doorzettingsvermogen nodig, je zal ze zo nu en dan achter het behang willen plakken omdat ze bedenken dat het ook zus kan ipv zo ;) :D maar geef je ze een goede opleiding heb je een vriend voor het leven <3

karakter van chip: chip is een grote "stoere" man, als je op het erf komt zal hij degene zijn die blaffend op je af komt (met een vrolijk gezicht ;) ) chip is dus het jongetje wat niet zo goed met drukte om kan gaan, ik moet met trainen dan ook ongelooflijk goed opletten hoe ik mijn commando s geef, word ik maar iets druk begint hij al druk te worden (blaffen, liplicks, weg kijken etc) gezien de hele kleine signalen die hij afgeeft word het vaak niet gezien als stress, en zijn sommige mensen wel eens geneigd te zeggen dat hij zou moeten ophouden met blaffen... maar beter is het om mijzelf te verbeteren, hoe hou ik hem in het trainen zo rustig mogelijk. chip is een echte familie hond, hij vind het heerlijk om bij m n ouders te zijn, lekker knuffelen en een echte vrolijke goedsul! (we noemen hem dan ook vaker scooby doo ;) )

jolie: jolie is een geweldige teef, zeker van haar zaak zonder ooit anderen te intimideren. zij is conflict vermijdend, gaat niet de strijd aan. een zeer stabiel karakter, zo een die je (helaas) niet heel vaak onder de beaucerons tegen komt. hoe drukker haar omgeving is hoe rustiger zij word dat vind ik zo geweldig mooi! voor jolie heb ik moeite moeten doen in haar jongere jaren, een hond die niet zomaar bij iedereen op schoot springt, maar doe je moeite voor haar krijg je dat dubbel en dwars terug <3 met haar trainen is heerlijk, ze is gek op werken en zoekt dan bevestiging bij mij van "ik doe het goed he baas!" :D

bisou: bisou is een lief jong meisje, kind van jolie. bisou leert ongelooflijk snel en voor haar hoef ik minder moeite te doen dan haar moeder, zij vind eigenlijk alles en iedereen wel leuk haha. wil ik haar wat nieuws leren gaat ze er voor de volle 100% voor, ze wil zo graag alles goed doen voor de baas! dit maakt haar soms een tikkie druk juist omdat ze het zo goed wil doen :) ze is helemaal gek op mij als baasje en wil dan ook echt alles voor me doen, hoe gek ik het ook bedenk :D ze is een tikje minder zeker als jolie, dit merk je vooral aan het feit dat als je een keer je stem verheft (wat bij haar gewoon bijna nooit hoeft) ze druk word. dat is voor mij meteen een teken "o ja ik had het anders kunnen aanpakken" helaas is ze als jong hondje ergens geplaatst waar ze niet tot haar recht kwam en zo kom je er dus achter hoe snel je zo n gevoelig hondje kan "verpesten" het gedrag interpreteren als dominant en dat vooral hard de kop indrukken heeft gemaakt dat ze gevoeliger en vooral erg gestrest werd. gelukkig gaat het nu heel erg goed hoor :)

PaardjesFan1
Berichten: 679
Geregistreerd: 22-02-13
Woonplaats: Amstelveen

Re: beaucies in het zonnetje

Link naar dit bericht Geplaatst: 01-02-14 10:34

wat leuk!!
vooral die foto: ik zie ze vliegen :)

MyWishMax

Berichten: 28801
Geregistreerd: 14-11-05
Woonplaats: Zuid Holland

Re: beaucies in het zonnetje

Link naar dit bericht Geplaatst: 01-02-14 17:38

Heerlijke foto's weer, Es!

justkid

Berichten: 11816
Geregistreerd: 09-12-07
Woonplaats: Caitwick

Re: beaucies in het zonnetje

Link naar dit bericht Geplaatst: 01-02-14 21:24

Ik vind ze heel mooi en het karakter ook. Maar niet heel gemakkelijk lijkt me. (ik had ook al even op de site gespiekt)

Letsdunit

Berichten: 7836
Geregistreerd: 05-07-01
Woonplaats: Wieringerwerf

Re: beaucies in het zonnetje

Link naar dit bericht Geplaatst: 01-02-14 21:29

Heerlijke beaucies, dat muisjes zoeken doen die van mij ook en dan een nest vinden en dan lopen de muisjes tussen hun poten door. Mijn oudste is alweer 13,5, ze wordt nu wel echt oud maar gaat nog graag mee een rondje lopen. Chip vind ik een echte beauceronnen uitstraling hebben, ben ook meer een reuen mens.

essiesilly

Berichten: 7837
Geregistreerd: 21-05-07
Woonplaats: berkenwoude

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 02-02-14 12:42

13,5 alweer, dat gaat snel he! hopen dat je nog heel lang van je oudje mag genieten :)
ja ik hou ook veel van reuen, heerlijk!!

Stal_Fiore

Berichten: 10276
Geregistreerd: 29-08-03

Re: beaucies in het zonnetje

Link naar dit bericht Geplaatst: 02-02-14 17:12

Mooie dieren!
Leuk die foto's met dat riet op de achtergrond, komen ze mooi uit