Hallo. Sinds een paar maanden zijn wij in het bezit van een hele lieve kater Tommy van 6 jaar oud. Hij komt uit het asiel en hij heeft ons echt uitgekozen.
Sinds 2 weken doet meneer iets raars. Als hij bij je op schoot ligt pakt hij het puntje van zijn eigen staart in zijn mond en begint hij als een bezetene te zuigen aan zijn eigen staart.
Het puntje van zijn staart is dan ook echt helemaal nat. Hij doet net alsof hij een kitten is die aan de borst ligt.
Misschien deed hij dat al en komt het nu pas tot uiting. Zou kunnen dat hij te vroeg het nest heeft verlaten? Denk niet dat het kwaad kan hoor!
Rebel_Jits
Berichten: 5680
Geregistreerd: 28-02-06
Woonplaats: België
Geplaatst: 23-10-13 14:03
Alleen opletten dat hij geen wondjes er aan krijgt. Met z'n scherpe tanden kan dat zo gebeuren, zeker als de plek week is gemaakt door zijn gesabbel. Verder is het gewoon zijn manier van blij zijn
Ooh dat doet mijn kitten van 5 maand ook (maar dan op zijn pootjes) Heb het eens gevraagd aan mijn dierenarts en ze zegt dat dat gewoon een uiting is van affectie. Is niks mis mee. Er zijn veel katten die dat doen
xDaPhNex
Berichten: 321
Geregistreerd: 03-11-06
Woonplaats: Utrecht
Geplaatst: 23-10-13 14:09
Te vroeg bij de moeder weggehaald, de kat van een vriendinnetje doet dit ook, is met 6 weken uit het nest gehaald.
Meestal is het inderdaad vanwege te vroeg bij de moeder weghalen, ze raden niet voor niets minimaal 12 weken bij de moeder aan. Ik zou het gewoon negeren, behalve als hij het echt stuk maakt, dan kun je er misschien iets opsmeren zodat 'ie er vanaf blijft?
Patsab
Berichten: 892
Geregistreerd: 02-03-07
Woonplaats: Harderwijk
Geplaatst: 23-10-13 19:04
Mijn kat deed dit ook toen ze nog bij mij op bed mocht slapen, alleen ging mevrouw dan tegen mijn buik liggen,pakte puntje van mijn tshirt en sabbelen maar volgens mij voelen ze zich dan gewoon helemaal happy
Brainless
Berichten: 30455
Geregistreerd: 19-07-03
Woonplaats: Munnekeburen
Geplaatst: 23-10-13 19:06
xDaPhNex schreef:
Te vroeg bij de moeder weggehaald, de kat van een vriendinnetje doet dit ook, is met 6 weken uit het nest gehaald.
Mijn kat doet het ook en heeft zeker 15 weken bij zijn moeder gelopen.