Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
fanta2 schreef:mijn hondje niest al ruim twee maanden, heft al 4 keer een kuurtje gehad met doxoral, noderin en broomhexine, maar het niesen bleef aanhouden, ik zag ertegen op omdat hij in september 15 word om m dan te laten slapen,of nog erger een narcose, maar dit kon niet langer zo, de klodders vlogen om onze oren, en sliepen al bijna een week niet.
Heb toch de beslissing genomen om foto s te laten maken, aangezien daarvoor ook zijn wang dik was, het misschien een kies kon zijn, maar op de foto, s was zijn gebit gelukkig goed, heb het gelijk maar schoon laten maken, hij hoefde niet onder narcose, er is snot op de kweek gezet, en met die medicijnen die ik al kreeg moet ik door blijven gaan, de bacterie scheen hardnekkig te zijn, maar al met al blijft natuurlijk het probleem, plus dat er bronchitis te zien was, ik hoop dat ik iets kan vinden daarvoor en dat ik weet wat ik er nog eventueel tegen kan doen?

Sjolvir schreef:dinek123 schreef:moet ik me zorgen gaan maken?.. mijn hond niest vaak als ie rolt , meestal een aantal.keer achter elkaar..
wist niet dat als een hond niest dat erg is?
Nee, joh, niet altijd erg!
Ze niezen ook wel eens als er niets ergs aan de hand is!
Geen paniek!!