Mijn hond (een Rhodesian Ridgeback teefje) eet overigens alles wat vliegt en zoemt. Mijn vorige Ridgeback teefje deed dat ook. Vangt wespen en eet ze op. Als we op een terrasje zaten had ze het er maar druk mee. Omdat ze na de vangst met haar kop schudt, lijkt ze ook wel gestoken te worden. Maar beide honden hadden er nooit last van. Is dat uitzonderlijk of hebben honden zowiezo weinig last van insectenbeten?
Misschien hebben ze net mazzel gehad. Maar als een wesp in de mond steekt moet je er echt snel bij zijn voordat het gaat zwellen. Hier mogen ze het allebei niet, juist met het oog op dat soort gruwelverhalen
mijn honden en katten doen dit ook, gelukig nog nooit wat gebeurt, maar vind het zelf ook eng hoor
Sorro
Berichten: 1283
Geregistreerd: 19-04-04
Woonplaats: Schagerbrug
Geplaatst: 05-08-13 12:22
Erg gevaarlijk, wanneer ze wel echt gestoken worden en de boel zwelt kun je je hond verliezen door ademnood.
Lisette1990
Berichten: 707
Geregistreerd: 01-02-10
Geplaatst: 05-08-13 12:22
Onze hond doet het ook. Weet niet of hij gestoken wordt.
chantal_bel
Berichten: 938
Geregistreerd: 19-10-06
Woonplaats: Op de aardbodem
Geplaatst: 05-08-13 12:24
onze hond hebben wij vorig jaar 24 uur opgesloten na een steek van een wesp in haar bek. ving ook altijd wespen en is toen fout gegaan, hond werd erg agressief en beet iedereen en alles wat los en vast zat.
dieren arts bij laten komen, heeft een spuit gehad tegen vergiftiging en daarna werd ze gauw de oude
Knakker
Berichten: 9012
Geregistreerd: 04-05-07
Geplaatst: 05-08-13 12:24
die van ons ook, is blijkbaar geen probleem
Diablo
Berichten: 9826
Geregistreerd: 20-03-05
Woonplaats: Duitsland
Geplaatst: 05-08-13 17:52
Mijn chi meisje deed dat ook, totdat ze op haar oog gestoken werd. Ze heeft de hele buurt bij elkaar gegild en haar oog werd zo groot als een kers. Ze heeft het nooit weer gedaan.
Ik zou het snel afleren. Ik heb een keer meegemaakt dat een Duitse herder in zijn tong is gestoken, beestje heeft het niet overleefd. Vreselijk om te zien