Ik vroeg me af, wat hebben jullie liever een kat of een hond, en waarom dan?
Ik heb echt niks dus met katten. Ik vind het eigenlijk zonde van je geld
. Je moet ze onderhouden maar een band opbouwen met een kat? ( ondanks de jeuk die ik krijg van ze ). Ik vind dat een hond veel meer liefde en vriendschap terug krijgt van een hond. Als je even bent weggeweest zijn ze hartstikke blij als je weer thuis komt en laten dit zo merken
. Als je je verdrietig voelt komen ze je troosten. Ze gaan hun baas echt missen als ze er niet zijn. Komen uit zichzelf met je spelen. Ik denk echt dat een hond veel meer van zijn baas houdt dan een kat. Ik ben ook van mening dat een kat zich niet hecht aan de baas, maar aan de omgeving.Wat vinden jullie?
) onze kat haalt je op als je met haar moet spelen, ze geeft het aan. Net als ze aangeeft dat ze naar buiten moet. Als ik zeg; 'buiten?' Dan rent ze naar de deur als ze wil en anders blijft ze zitten (en ik ook haha)