Hoogstwaarschijnlijk moet mijn hond door de scan (loopt een ander topic over). Omdat ik me afvroeg of er bokkers waren die hier ervaring mee hebben gehad dit topic. Waar zijn jullie geweest,hoe ging het en wat waren de kosten? Welke klinieken zijn zeker aan te raden?
ik ben bij dierenkliniek Den Heuvel geweest. Nek en kop zijn met de MRI scan gedaan en de kosten waren rond de 800 euro. Dit is afgelopen winter gebeurd bij een boxer van 30 kg.
Ik kon vanuit de gang een beetje zien hoe hij in het apparaat was. Ik was een uur van te voren al aanwezig. Heb toen de honden uitgelaten (moest nogal een eindje rijden om naar hun te komen) en mijn ene hond terug in de auto gedaan. Mijn boxer mee naar binnen genomen en rustig daar aan de omgeving laten wennen en gewogen. Daarna heeft hij nog een gezondheidscontrole gehad en hebben we overleg gehad hoe of wat. Toen is hij gespoten en ben ik bij hem gebleven totdat hij onder narcose was.
Daarna duurde het wel 2 uur ofzo? Geen idee maar ik had expres mijn andere hond mee genomen dus ik ben lekker gaan wandelen en daarna een boek gepakt en maar gaan lezen. Uiteindelijk terug de praktijjk in gegaan en een 15 minuten later gingen ze hem bij laten komen dus ik was er weer toen hij bij zijn positieven kwam. Ondertussen de uitslag besproken en de cd roms mee gekregen.
Bedankt! Toevallig heb ik deze kliniek aan de telefoon gehad,ik moet morgen even terugbellen omdat de dierenarts dan aanwezig is. Het klonk goed en voelde goed, dus voor nu mijn 1e keuze. Mijn hond moet voor zijn oor.
dat is dus nog een beperkter gebied. Qua kosten waarschijnlijk weer wel anders.
De mijne hadden ze i.p.v. een MRI nog eerst een CT scan willen maken. Echter als daar niets op te zien was dan MRI de kans was dan dat ik kosten kon besparen maar ook dat ik vele malen duurder uit was. Ik ben blij dat ik gelijk voor MRI gegaan ben daar was namelijk ook niets op te zien en scheelde dus wel een CT scan
De mijne had soort epileptische aanvallen en gezien hij een boxer is was ik doodsbang voor een hersentumor. Uiteindelijk bleek hij spondylose in rug en nek te hebben wat door het dragen van een halsband (alleen al het dragen zonder aangelijnd te zijn) zo'n druk gaf en zo'n pijn op sommige momenten dat hij daar gewoon erg naar van werd. Uiteindelijk advies dus GEEN halsbanden meer aan doen en wat extra erop letten en het gaat nu super goed met aanvulling van supplementen en geen halsband aan. Hij heeft wel eens mindere dagen maar we weten nu hoe het komt en hoe te handelen.
Nu was dit dus wel een erg dure manier achteraf om tot ontdekking te komen dat het GELUKKIG!! enkel spondylose is. Nu geeft alleen spondylose al ruim voldoende beperkingen helaas.
oef dat is ook niet lekker! Hopelijk brengen ze daar duidelijkheid in waar het vandaan komt! Hier gelukkig 1 met spondylose maar de andere heeft ED (LPC) en de vorige had HD en de hond daarvoor een grote schildklierafwijking. Dus ja inmiddels ben ik van vrijwel alle markten wel thuis...