Ik ben sinds me geboorte tussen allerlei grote honden opgegroeid (lees pitbulls, bullmastifs, bordeauxdoggen ect)
Nu 22 jaar later, ben ik voor het eerst gebeten. Iets wat ik nooit zou verwachten, aangezien het ook nog eens door me eigen hond is gebeurd..
.Zal de situatie even kort uitleggen:
Ik heb sinds 6 maanden een kruising Amerikaanse Bulldog opgevangen (nu 3 jaar oud). Sinds 2 maanden zijn wij verhuisd. En het gaat buitengewoon goed. We wonen heerlijk aan het bos, dus er word minimaal 2 uur per dag met hem gelopen. Kroelt uren lang met ons, eigenlijk een geweldige hond
Meneer slaapt altijd bij ons op bed, zo ook vannacht. Ik werd vanmorgen wakker, gaf hem een aai over zn bolletje. Hij was al wakker. Ik gaf hem een kusje en HAP! In mijn gezicht..
Ik schrok natuurlijk en maakte me vriend wakker. Snel naar de badkamer gegaan en de schade bekeken.. Het valt gelukkig mee, als je je bedenkt wat voor schade die kan aanrichten. Me neus ligt alleen open.Ik heb geen enkel teken gezien, om dit te ontwijken.. Er zal vast wel een aanleiding zijn geweest, maar ik heb het simpelweg niet gezien. Ik ben geen hond, dus zie ook niet alle hondensingalen.
Maarja wat nu? Hoe gaan we in de toekomst verder?
Wat zou jij doen? Ik ben heel erg verdrietig en in de war. Omdat ik dit simpelweg nooit had verwacht.
Ik wil hier absoluut geen rel-topic van maken. Vind het allemaal al erg zat. Ben benieuwd wat bokt denkt. Dus graag wel met respect

en niet bang worden voor je hond
op normale voet met hem verder gaan
.. Over een hond in bed laten slapen of niet zijn de meningen verschillend op bokt. De 1 doet het wel, de ander niet. Bij ons gebeurt dit al me hele leven lang, zonder problemen. Ik denk ook niet dat het probleem specifiek is dat die bij ons in bed ligt.