Sinds +- 2 maanden hebben we een nieuw hondje in huis! We hadden al een witte herder van 3 jaar, maar ik wilde zelf heel graag een klein hondje om mee te nemen naar mn shet en mee op de kar te nemen. Wat erg onhandig is met een grote herder die niet zo erg veel van paarden moet hebben.
We zagen we een leuke kruising, een cockapoo... De foto sprak me erg aan, kleine pluizebolletjes. Had eigenlijk nog nooit van het ras gehoord. Mijn moeder belde naar de fokker en de een week later gingen we kijken. We konden de moeder, een lichtbruine cocker spaniel, en de vader, een vrolijke bruine poedel, zien en die vonden we enorm leuk. De vader liep op het terrein rond te rennen, een heel vrolijk hondje. De fokker haalde 3 puppy''s, een zwarte en twee lichtbruine. Ik wilde graag een vrouwtje en omdat ze al weg mocht bij de moeder namen we haar meteen mee.
Nu 2 maanden later gaat het super met dr. Ze is inmiddels beste vrienden met onze herder en ze is, zo klein en jong als ze is, de baas over hem. Ze spelen, ze springt en hapt naar hem, slaapt met hem in de bench. Ze is enorm slim en heeft het apporteren al door, erg leuk om te zien als ze met een enorme speeleend aankomt die even groot is als zijzelf. Ik hoop haar snel mee te nemen op de kar

Klein paspoortje:
Naam: Fiore
Geboren: 26-12-12
Ras: Cockapoo
Dan hier de foto's
Een van de eerste dagen dat ze er was.

Samen met Jones



Dit was allemaal in de eerste week..
Zo is ze nu

Dit weekend op texel:



Bedankt voor het kijken!
Doeidoei!
