Ik heb inmiddels met Beaphar contact gehad die eerst de anti-stressbanden hadden, zij komen niet op korte termijn terug met de banden, maar met een valeriaandruppel die je 1x per week als vlooiendruppels zou moeten geven.
Nu heb ik een valeriaanpilletje gegeven en ik zag echt een wereld van verschil! Ik ben nu met druppels valeriaan in het drinkwater aan het proberen, hopen dat ze dat drinkt. Het nadeel van pilletjes is dat het 3x per dag gegeven moet worden en dat is met mijn onregelmatige baan niet zo handig.
Bedankt voor de tips trouwens.
Bach rescue etc helpt nul komma niks. Daar heb ik sowieso geen goede ervaringen mee. Gaf het de wilde asielkittens ook die ik in de opvang had, idee van het asiel, maar deed helemaal niks... Misschien bij minder grote stress wel hoor. Maar bij grote paniek niet.