Ik heb hem toen weggepakt, een kooi gekocht en me ingelezen. Het bleek een mannetje te zijn. Ik ben er niet van om dieren alleen te houden, dus wilde ik een mannetje erbij halen. Dierenwinkel 1 wist ervan en wilde mij geen mannetje verkopen. Dierenwinkel 2, 3, 4 en 5 hadden óf geen muizen of ze hadden alleen vrouwtjesmuizen (mannetjes verkopen niet goed zeggen ze). Dit is allemaal gebeurt in maanden tijd.
Ik heb fokkers in de buurt opgezocht. Een gevonden, verhaal gedaan, maar omdat de muis inmiddels al 4 maanden oud was, wilde ook zij mij geen mannetje verkopen.
Ik heb toen een aantal weken lang marktplaats afgespeurd voor een muisje in de buurt, maar helaas. Toen heb ik het maar opgegeven.
Maar de laatste paar dagen is hij gewoon ontzettend eenzaam en ik wil dat er nu verandering in komt. Heb weer marktplaats afgespeurd, maar niets in de buurt (en kan door omstandigheden niet echt reizen).
Nu zat ik eraan te denken om toch maar een vrouwtjesmuis erbij te zetten (kopen bij fokker). En nog een kooi. De man weghalen een paar dagen voor de datum dat ze eventueel kan bevallen. Komt er een nestje, dan wil ik, als de jongen groot genoeg zijn, de mannen uit het nestje bij de vader zetten. Die zijn dan jong waardoor de kans groter is op een geslaagde koppeling.
Is dit een idee?
Zo ja, kan ik de kooi met de mannetjes naast de kooi van de vrouwtjes zetten? Ik zou dan graag een standaard willen waar ik beide kooien naast elkaar op zet.
Zo nee, hoe moet ik dit dan oplossen?
Alvast bedankt!

succes