Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
MrTut schreef:als ze honger krijgen eten ze echt wel uit de bak, niet verwennen met iets apparts of extra lekkers


Ibbel schreef:MrTut schreef:als ze honger krijgen eten ze echt wel uit de bak, niet verwennen met iets apparts of extra lekkers
Een puppie van 9 weken? Lijkt me toch niet echt gezond, zo'n dingske moet regelmatig eten. Ik geloof er geen snars van dat je een pup van die leeftijd kunt 'verwennen'.
Schuiven en het geluid ervan kan een probleem zijn, of iets dat tegen de bak tikt. of er helemaal overheen moeten buigen. Misschien eens een omgekeerd kommetje in het midden van de bak leggen, zodat de brokken langs de rand blijven liggen?
Ongelooflijk dat mensen nog steeds denken dat dieren geen gegronde redenen hebben om iets wel of juist niet te doen. Er is duidelijk iets met het bakje of de combinatie brokjes/bakje dat maakt dat ze zich er niet prettig bij voelt. Uitzoeken wat dat is en een andere oplossing bedenken dus.