Ik ben ziek, en ik verveelde me net dood. Helaas heeft mijn moeder de spiegelreflex mee naar haar werk, en heb ik de digitale samsung camera gepakt. Ik besloot mijn hondje wat te fotograferen, en vond het wel redelijk grappige foto's. Het zijn geen bijzondere of profesionele foto's maar vooral huis,tuin en keuken.
Nou Nina, is een Jackrussel X Chihuahua, van 27/03/2008. Het is altijd een beetje een mollig hondje geweest, en we doen er alles aan om haar een beetje zonder spekkies te krijgen. Lijkt niet zo erg, maar als je der in het echt ziet.
Het zijn een paar camera foto´s en een paar blackberry foto´s, en eentje uit de oude doos.
Kijk en geniet, van mijn worstje op 4 poten.
1. Uit het raam kijken.

2. In de schaduw.

3. Der hoofdje.

4. In de sneeuw, Ja we weten van de riem.. Ze ging rollen, en stond net op. Beetje een foto op het verkeerde moment.

5. Tja..

6. Net tijdens het uitlaten.

7. Hoofdje.

8. Slapen.

En dan de foto uit de oude doos, hier nog een pup. Let op het roze mandje op de achtergrond, hoe klein!( ze had nog een mand hoor!)
Let vooral niet op mijn toen 10 jarige, kinderkop.
9.

Hondlief kan ook loslopen, alleen is ze net van haar loopsheid af, dus dat lijkt ons niet zo handig.
Nou, laat een reactie achter, zou leuk zijn!