Eigenlijk is het een heel lang verhaal, maar waar het vooral om gaat:
Wij hebben onze hond nu ongeveer 2 maanden en een paar weken. Ze kreeg bijna direct bij ons pups, wat we niet wisten, was ook niet aan haar te zien.
Deze pups zijn met 9 en 10 weken weggegaan (het waren er maar 2). Dit is nu 3,5 dag geleden.
Ze heeft een behoorlijk verleden, ook vaker puppy's gehad en ons is verteld dat ze helemaal door het lint ging toen deze bij haar weg werden gehaald.
Nu hebben wij het heel rustig aan gedaan en haar laten zien dat de pups mee gingen met andere mensen in de auto, tot ze zich zelf omdraaide en weg liep.
Dit werkte erg goed.
Ze was de 1e middag alleen wat rustig, nouja logisch vonden we.
De 2e dag was het nog erger... Ze bleef maar slapen. Ook hebben we een teddybeer en kleedjes met de geur van de pups bij haar liggen. Hier ging ze constant helemaal met haar hoofd in, heel sneu...
Nu speelt ze tussendoor wel iets, maar ligt/slaapt erg veel en lijkt wat down (begroet ook niet meer iedereen bij binnenkomst).
Ik vroeg me af, wanneer gaan we de kleedjes etc. met de geur van de pups wassen?
Kunnen we iets doen om haar op te vrolijken?
We zijn wel van plan volgende week langs familie te gaan waar andere honden zijn, zodat ze daar mee kan spelen ook. Verder wil ze nu 2/3 keer per dag mee wandelen, niet vaker, als ze eenmaal mee is vind ze dit wel heel leuk, ook met andere honden.
Normaal hoor ik nooit dat honden zo reageren op het weghalen van pups. We weten dus ook niet zo goed wat we er mee moeten. Deze week willen we haar zoveel mogelijk met rust laten, maar werkt dat wel?
Ik wilde in ieder geval het verhaal even kwijt ook.
Bedankt voor het lezen
) Ze kunnen samen zo ontzettend leuk spelen en je merkt echt dat ze moeder en zoon zijn. Maar we kunnen ze ook goed uit elkaar houden hoor 
). Je zou er ook wat jus of vlees overheen kunnen doen wat de brokken wat aantrekkelijker maakt.