Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
maj0 schreef:Dat is rottig om te horen. Hoop dat hij z'n laaste dagen/maanden nog lekker kan genieten. Ik weet wat het is als je hoort dat je hond kanker heeft. Wij hadden allen de 'mazzel' dat het de verkeerde diagnose was.
Wel leuke hond Die Friese stabij is ook leuk (wij hebben er ook 1 haha)
en een tikkeltje nerveus!
Die van ons is ook wel heel slim en ook wel vasthoudend als ie wat wil probeert hij ook niets zo lang tot ie het voor elkaar heeft haha.
) Katten nou die ziet ie niet eens (of hij wil ze niet zien) Fietsers zijn totaal niet intressant die rijden alleen maar in de weg haha, anderen honden dat ligt er aan als ze groter zijn dan hem dan zijn ze niet leuk maar als ze kleiner zijn en niet te veel lawaai maken wil hij wel eens een keertje gaan kijken (daar blijft het dan ook bij hij loopt dan zo weer door)