Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
Relaxed schreef:Ik voer dit nu http://www.tinlo.nl/?content=nieuwsitem&id=164
Bevalt echt super, ze zijn er gek op en alles zit erin.. Ik heb het via mijn zusje, die verkoopt vers vlees voor honden en katten. Zij raad 30 gram per kilo per dag aan..
Had hiervoor iets anders, dat zat ik blokken, maar dat at mijn ene kat heel slecht.. 10x 500 gram kost 19,50 via mijn zusje.. Zit dus in handige rollen van 500 gram, ik voer nu met 1 kat van 5,5 kilo en een kitten 1 rol per dag.. Relaxed schreef:Euh op aanraden van mijn zusjeHad hiervoor iets anders, dat zat ik blokken, maar dat at mijn ene kat heel slecht.. 10x 500 gram kost 19,50 via mijn zusje.. Zit dus in handige rollen van 500 gram, ik voer nu met 1 kat van 5,5 kilo en een kitten 1 rol per dag..

xx_Horsiex schreef:Taurine, essentieel voor de conditie van de hartspier.
keona schreef:xx_Horsiex schreef:Taurine, essentieel voor de conditie van de hartspier.
taurine zit ook in kattenmelk dus dat kun je ook geven.
alleen snap ik niet ze maken het zelf niet aan.hoe doen wilde katten dat dan.hoe komen hun aan de taurine als dit zo belangrijk is zit het niet in vlees of prooidieren? ik moet me daar nog even over in gaan lezen.maar misschien weet jij het wel?
Stybba schreef:@ Megan: ik heb er ook zo een die kan blijven eten. Als ik haar zou geven wat ze zou willen is ze binnen no time modder vet. Zo lang je tevreden bent met haar gewicht zou ik niet meer geven. Ik houd verder 3-4% van het lichaamsgewicht aan om mee te beginnen, daarna geef ik meer of minder als ze afvallen of te veel aan komen.
Ik voer van de Cattery nu ongeveer 30g/kilo, dus 3%, maar mijn kitten mag meer.. Ook hier zijn beide katten best wel zeurderig en als ik bezig ga dat vlees verdelen worden ze helemaal gek haha! Alsof ze al 3 jaar niks hebben gehad
Alhoewel het miauwen bij mijn volwassen kat wel stukken minder is dan bij de brokjes.. Toen miauwde die aan 1 stuk door terwijl zijn bak nog halfvol met brokjes zat..
) en het later weer voorschotelen. Aan het einde van de dag heeft ze het meestal haar volledige maaltijd op of iig het gootste deel. Yuna mag dan het bordje schoonlikken
Lekkere dingen heeft ze wel echt binnen no-time op. In het begin was het wel makkelijk want Yuna kon/durfde nog niet zo goed te springen. Aina kreeg dus vaak in de boekenkast te eten en dan had ze de hele dag om te bepalen wanneer ze honger had. Helaas werkt dat nu niet meer...