zoals jullie misschien wel weten, hebben wij een puppenmonster in huis. Ons eerste pup! Tes is nu 5.5 maand oud en doet het erg goed. Ze is stront eigenwijs

Alleen nu mijn vraag. Tes zit momenteel in de bench op het moment dat wij weg zijn. Echter merk ik dat ze dit geen succes vind, en ik vind de bench eerlijk gezegd ook niks

Ik wil haar dus graag los laten in de woonkamer op het moment dat wij niet thuis zijn, maar vind dit best spannend. Er liggen een hoop dingen die natuurlijk erg leuk kunnen zijn om in te bijten, al lijkt ze daar tot nu toe nog totaal geen interessen in te hebben.
Wie o wie kan mij verder helpen? Is er een leeftijd vanaf wanneer ze gaan slopen? Is dit gedrag wat later nog ineens naar boven kan komen? Of kan ik 't er wel op wagen?
Volwassen honden zijn op dat gebied toch een stuk makkelijker


Bedankt!