Op 8-8-2012 reed ik van Warffum naar Winsum en op de doorgaande weg zag ik wat liggen. In de vluchtigheid zag ik dat het nog bewoog. Het bleek een poes te zijn. Ik heb de poes in de kofferbak gelegd, dierenambulance gebeld en de poes is naar de dierenarts in Zuidhorn gebracht.
Vanochtend heb ik de dierenarts gebeld en de poes heeft het niet overleefd. Er is echter nog geen baasje gevonden. Op Amevidi staat geen melding.
Het was een grijs achtige poes, met een apart staartje. De poes wordt een week bewaard bij de dierenarts.
Mist
Berichten: 9707
Geregistreerd: 17-02-03
Woonplaats: noord brabant
Geplaatst: 09-08-12 21:18
Heel goed van je dat je dat gedaan hebt ! helaas doen vele mensen dat niet
Ik zag dat het beestje nog bewoog dus twijfelde toen geen sec. Anders had ik hem waarschijnlijk ook wel meegenomen. Hij was nog helemaal gaaf, maar verlamd aan de achterbenen