Haha , als ze groter zijn zijn je juist kalmer enzovoorts. ook zie je er niet aan af dat ze zo groot zijn omdat ze natuurlijk altijd gekronkeld liggen.. Buddy zal zo goed als geel worden en snow wit achtig:) Ze zitten nu in een klein terrarium en straks komt ons goede terrarium van 1.20 breed 60 hoog en 60 diep. Zal wel een foto plaatsen als het nieuwe terrarium staat!
Anoli
Berichten: 19377
Geregistreerd: 20-10-03
Geplaatst: 09-07-12 16:17
Oh met 1,5 meter zijn ze ook nog steeds mooi hoor Wij hadden ze op school ook, en ik vond rattenslangen het fijnste en makkelijkste te hanteren.
Dat klopt , daarom mocht vriendlief ook alleen deze soort haha! ze zijn ten eerste natuurlijk niet giftig en ze bijten eigenlijk niet. ze waarschuwen ook zeer goed van te voren als ze willen met rust gelaten te worden
MirandaMalik
Berichten: 9943
Geregistreerd: 13-06-05
Woonplaats: Groningen.
Geplaatst: 09-07-12 16:25
Owh, ik dacht:"Snow en Buddy, wat zullen dat voor fluffie knuffelige dieren zijn?".... Leuk hoor, mooie beesten!