We zijn op vakantie maar nu..........

Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
chocobroodje

Berichten: 15422
Geregistreerd: 31-12-08
Woonplaats: Beek

We zijn op vakantie maar nu..........

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 15-06-12 07:53

Heeft Puk een scheurtje in zijn zool..... Het is gelukkig vrij ondiep maar hij loopt er behoorlijk waardeloos door. Ben gisteren gelijk begonnen met dikke laag calendula zalf erop en het enig zins schoon houden (valt niet mee hier in zuid frankrijk met zoveel stof en zand)
Een dierenarts lijkt me niet nodig want het is redelijk oppervlakkig, maar hoe zorg ik ervoor dat hij wat beter gaat lopen. Is het handig om een verbandje om het pootje te draaien met een dikke laag zalf en een schoentje bv? Of beter zo laten en hopen dat het gauw over is...?

BertinaBvd

Berichten: 2228
Geregistreerd: 21-11-03
Woonplaats: Oss

Re: We zijn op vakantie maar nu..........

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-06-12 07:57

Misschien is het handig om even langs de dierenspeciaal zaak te rijden daar en zo'n poot schoentje/ zakje te halen. op die manier komt er in ieder geval geen vuil in.

minka

Berichten: 5690
Geregistreerd: 25-12-02
Woonplaats: Oost-Souburg

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-06-12 07:57

Kindersokje er omheen met tape (niet te strak) :)

saskiaojan

Berichten: 7395
Geregistreerd: 29-11-06
Woonplaats: friesland

Re: We zijn op vakantie maar nu..........

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-06-12 07:59

Idd dat doe ik ook altijd, heb kleine hondjes dus die krijgen dan babysokjes aan, met zon zacht elastiekje of tape.

Succes en nog een fijne vakantie!!

chocobroodje

Berichten: 15422
Geregistreerd: 31-12-08
Woonplaats: Beek

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 15-06-12 08:00

Ja een kindersokje past wss wel een stuk beter dan een schoentje. Vriendin van mij had laatst een soortgelijk probleem waardoor haar hond een schoentje aan moest maar dat ding bleef maar zakken. En dan wel of geen verbandje eronder doen?

saskiaojan

Berichten: 7395
Geregistreerd: 29-11-06
Woonplaats: friesland

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-06-12 08:01

zou er geen verbandje onder doen, sokje houdt al het vuil al tegen, en zo krijgt de wond wel nog wat lucht.
Die schoentjes zakken bij mijn honden ook altijd af.

KayC

Berichten: 3822
Geregistreerd: 30-12-03
Woonplaats: Friesland

Re: We zijn op vakantie maar nu..........

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-06-12 11:12

Inderdaad een sokje. Mijn kleine hondje had laatst een stukje schelp in haar voetkussentje gekregen, daar hield ze een ieniemienie gaatje aan over maar ze liep er niet lekker op.
Toen heb ik mijn oude sneakersokken, van die lage sokken, kapot geknipt zodat het nog wat kleiner werd en met van die pleistertape om haar pootje gedaan. Ik deed wel twee sokken om het pootje, had het idee dat eentje niet veel hielp.