Yep ik heb n mega stinkende poezel rondlopen!
Saartje is een langharige poes die ik een paar jaar geleden uit t asiel heb gehaald. Ze heeft zich van een schuwe blazende poes in de loop der jaren ontwikkeld tot 1 van de liefste poezels die ik ooit heb gehad. Alleen van 1 ding houdt ze niet: haar oppakken!
En nu komt t: Saar heeft een week of wat geleden een vies achterwerk gekregen. Ik denk n stukje poep dat is gaan verklitten en wat ze niet meer schoon krijgt! Ze is een gezonde kat en heeft zich altijd goed weten schoon te houden maar dit lukt haar niet!
Ik heb al geprobeerd om haar te kammen (kreeg er wel n stuk uit maar dat deed haar pijn) maar eigenlijk moet het weggeknipt worden en goed gewassen worden. Maar dat laat ze niet toe!
Ik kan natuurlijk naar de DA gaan en als er geen andere oplossingen zijn dan moet dat maar. Maar misschien zijn er andere, goedkopere oplossingen?
Wie o wie heeft tips?
Laatst bijgewerkt door YildizArabs op 28-05-12 13:33, in het totaal 1 keer bewerkt