Een beetje onduidelijke titel maar kan het even niet duidelijke samenvatten. Mijn hond, een 11 jarige border terriër, heeft sinds kort een probleempje. Hij zit soms een beetje te smakken en de laatste tijd heeft hij dan vaak dat hij bij het weer dicht doen van zijn bekkie zijn onderkaak een soort van trilt. Het is heel kort maar volgens mij wel vervelend voor hem. In het begin zag ik ook dat hij er van schrok, inmiddels is hij er wel aan gewend. Ik weet niet wat dit betekent en of het iets ergs is, herkent iemand dit misschien?
ziet het eruit als een soort klappertanden? doet mijn hond ook namelijk, vooral als hij honger heeft. alsof hij al wil eten. dierenarts heeft zijn gebit gecheckt en gezegd dat dat allemaal prima in orde is.
Verto
Berichten: 242
Geregistreerd: 16-04-11
Woonplaats: Ergens in Noord-Brabant
Geplaatst: 18-03-12 21:18
Volgens mij ruikt ie dan iets "lekkers". Onze oude reu deed dat wanneer hij een loops teefje ofzo rook. Reuen doen dat wel vaker. Dominante teefjes ook nog wel eens. Denk niet dat je je zorgen hoeft te maken. Dat klapperen is ook vaak in combi met kwijlen.
saskiaojan
Berichten: 7395
Geregistreerd: 29-11-06
Woonplaats: friesland
Geplaatst: 18-03-12 21:19
klappertanden achtig iets doen mijn reuen ook als ze een loopse teef ruiken of proeven....soms ook met andere interessante geurtjes.
xAlice
Berichten: 2821
Geregistreerd: 29-08-09
Woonplaats: Rotterdam
Geplaatst door de TopicStarter: 18-03-12 21:19
Geen idee eigenlijk, ik ga meestal niet mee naar de dierenarts. Dat doen mijn ouders. Maar dat kan aan het gebit liggen dan? En komt dat dan door pijn of doordat er iets fout zit in de zenuwen ofzo?
@Verto, dat had ik idd ergens gelezen. Maar hij doet het meestal als hij gewoon rustig op zijn plekje ligt dus dat leek me niet zo logisch. Ook omdat hij er in het begin echt van schrok.
Dat las ik niet, hij schrikt er niet van inderdaad en gebeurt alleen buiten met snuffelen, zeker als hij ervan schrikt, even DA consulteren denk ik, oude hond je weet niet wat er allemaal in het koppie speelt