je moet niet herplaatsen van mij omdat je moet dweilen. Maar als je hond in een andere omgeving wel zindelijk kan zijn en in eigen omgeving niet dan denk ik dat er vanuit de hond gezien iets in haar eigen omgeving is wat haar dit gedrag geeft maar wat???
Ik zou idd ook gewoon 1 of liever 2x per dag voeren. Nu kan ze helemaal zelf uit maken wat ze wil en kan dus ook nog zijn dat er een stukje territorium drift bij zit en die had ze niet in nieuwe omgeving.
Immers ze is de baas over de andere hond. Maar over jullie?
Ze heeft jullie niet nodig voor eten krijgen want dat krijgt ze in feite onbeperkt. Hier krijgen ze 2x per dag te eten, van ons als bazen. Ze moeten er wat voor doen. 's ochtends dan worden ze uitgelaten en als ik commando 'eten' geef dan gaan ze gelijk terug naar huis heel erg makkelijk en als beloning krijgen ze hun bak vlees.
Eind van de middag is het vaak wat trainen en altijd sluiten we positief af en krijgen ze dus een bak eten als jackpot.
Werkt ze wel eens voor jullie of hoeft ze niets te doen en is ze gewoon gezellig gezelschapshond? In dat geval zou ik eens kijken of het werk als jullie haar aan het werk zetten.
Mag ze overal op/in/onder waar ze maar wil (bank, bed bijv.?) dan zou ik dat gaan beperken misschien en eisen gaan stellen aan haar. Wie weet dat dit wil helpen.
Echter als jullie al duidelijk leiding geven en haar regelmatig voor jullie laten werken vergeet dan deze tips. Ik probeer maar wat en overpeins maar wat maar kan totaal verkeerd zitten want ik ken de hele situatie niet.
Vergeef het me dus als ik hele rare dingen zeg nu

Misschien dat een gedragstherapeut die aan huis komt een oplossing is?