Momenteel zit de boa in een terrarium van ik gok 1 meter bij 50 hoog en 50 cm diep. Veel te klein in mijn ogen, en er is geen klimmogelijkheid of iets dergelijks. De slang is (heb hem er nog niet uitgehad) denk ik ruim 1 a 1,5 meter lang en vrij stevig (formaat flinke arm zeg maar). Hij zit in een terarium met een dikke laag houtsnippers en een flinke bak water, en krijgt dode ratten gevoerd.
vragen die ik nu al heb;
Is er (duidelijke) wetgeving mbt tot het huisvesten van een Boa?
Weet iemand hoe het met CITES zit?
Heeft iemand tips om deze slang een fijner leven te geven? Er is een heel groot lokaal beschikbaar (leslokaal), dus een groter verblijf moet geen probleem zijn lijkt mij. Dan zal ik alleen wel met een goed plan moeten komen dus

Ik heb zelf geleerd dat de luchtvochtigheid hoog gehouden moet worden, hier wordt nu niets mee gedaan. Er zitten geen stekkers/warmte/licht in de bak, dus dat zal wel nodig zijn lijkt mij. De bak staat wel in een verwarmt lokaal trouwens.
Thanx!

