Ik / Wij hebben in Februari 2011 een Labrador Reu van 5 Jaar Uit het asiel gehaald.
Nou wonen we op een boerderij en hebben we het echt getroffen met onze Grootste Vriend voor het leven.
Ik zelf ben opgegroeid met Labrador's en heb nog nooit een ander Ras gehad.
Alleen waren dat Teefjes.
Mijn vriend wel maar dan weer een Teef en een Reu wat over het algemeen goed gaat/beter gaat dan 2 reu'en samen
Nu kwam mijn vader bij (kennisen) die ook een labrador Reu hebben van ong dezelfde leeftijd
Maar hun hem niet meer thuis willen/kunnen houden omdat ze er niet mee kunnen wandelen ect ect.
Ze willen hem niet zomaar wegdoen, Want hun hebben hem weer gekregen van Mensen die hem de hele dag in de bench lieten zitten ( namen een hond maar wilden dus eigenlijk geen hond )
Nu wil ik dus absoluut niet dat deze hond weer opnieuw naar iemand toe moet waar hij vervolgens weer weg moet wegens welke reden dan ook, en heb ik na een gesprek met mijn vriend & ouders eigenlijk alwel een beetje besloten dat wij hem hier graag zouden opvangen en hij samen met onze andere vriend oud mag worden.
Maaaaaar..Is het verstandig om ze alle 2 te laten helpen ? Onze hond wordt sowieso geholpen, dat staat los van onze mogelijke nieuwe aanwinst
Is het dan beter dat ik eerst onze hond laat helpen en vervolgens de ander in huis haal dat als onze genezen is om vervolgens de ander te laten helpen?
Of kan ik ze beter nu eerst aan elkaar laten wennen om ze dan vervolgens later te laten helpen?
Of als ik onze hond heb laten helpen is de ander minder noodzakelijk?!
Ik hoop en zou het fijn vinden dat jullie me een eindje opweg willen of kunnen helpen!
Groetjes Tesz
@ Mizora : Heel erg bedankt voor je Reactie! - Nee nou weten wij ook wel dat labrador's de moeilijksten niet zijn