Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek
)
die kan precies voor je kijken wat je eventueel kunt gebruiken icm de epileptimedicijnen 
Ben sowieso niet zo heel erg van het onnodig chemicalien voeren, en de werking ervan wordt ook flink betwijfeld... Dan kun je in de loop van het jaar kijken of je je hond gewend aan knallen kunt krijgen, zodat je volgend jaar gewoon samen ontspannen oud en nieuw kunt vieren
. Ik heb er zelf geen ervaring mee, maar vond het een tof concept. Iris82 schreef:@Mar77: Misschien nog wel het beste idee.
Alcohol kan in de helft van de gevallen de epilepsie triggeren en daarnaast ben ik gewoon geen voorstander van het voeren van alcohol aan dieren en al helemaal niet met medicatie. (In dit geval Epitard waarbij leveraandoeningen gecontraindiceerd zijn) en alcohol bij honden bijna niet te doseren is en daarnaast een zware wissel trekt op de lever.
Neem anders contact op met de dierenarts. Er zijn sowieso al 3 verschillende 'pilletjes van de DA' voor vuurwerkangst en neem Mar77s idee mee. Ik zou daar niet meteen voor huiveren. Vraag aan je DA welk middel voor jouw hond in jullie situatie de beste keus is.
Alcohol zou ik ook niet gebruiken bij een hond met epilepsie.