Ik ben van plan mij 3 ratjes aan te schaffen. Ik heb al een adresje waar ik drie ratjes ga halen. Omdat die nog niet oud genoeg zijn en ik dus nog moet wachten heb ik dus nog tijd een kooi en alle andere benodigdheden aan te schaffen. Allereerst een kooi, een groot genoeg voor 3 ratten. Na wat rond te zoeken vond ik deze kooi:
Ferplast frettenkooi Furet XL
http://www.zooplus.nl/shop/knaagdieren_ ... oog/100540
en dit model wat net iets kleiner is:
Rattenkooi Jenny
http://www.zooplus.nl/shop/knaagdieren_ ... hoog/26066
Persoonlijk vind ik de eerste kooi de mooiste, ook is ze wat groter en op de een of andere manier het feit dat ze vierkant is vind ik het mooie eraan.
Nu zit ik wel met het probleem dat de eerste kooi geschikt is voor ratten maar ook gemaakt voor fretten en dat de tralies afstanden groter zijn dan van de tweede.
Vinden jullie deze kooien geschikt? En welke van de twee? En als je zelf nog een goed model weet, laat me weten!
Groetjeeeuhs friends_f_e




). Heb er 8 gehad in totaal, in 3 'shifts'