hestejente schreef:De kosten van vandaag (enting tegen zwangerschapsvergiftiging, consult enz) zou ik ook niet betalen als het een VA van dezelfde praktijk is. En anders verhalen op de 1e veearts.
Nee, dit was een andere dierenarts. Vandaag was er vandaag een leraar daar voor een gesprek met een stagiaire. Ik rende naar binnen riep dat de geit aan het bevallen was (ja wist ik veel, ik zag een geitje naar buiten komen). 'Huh' zei de rest, 'dat kan niet'.
Omdat de leraar dierenverzorging gaf zei hij al dat dat niet klopte. Hij was gaan kijken en zei dat de geit niet dik genoeg was om een jong in haar buik te hebben. Toen zeiden we dus dat ze gisteren ingeënt zijn geworden. Dat was volgens die leraar al fout, die inenting, toen hebben we direct een andere dierenarts gebeld omdat we al geen vertrouwen meer hadden in de andere. Pas nadat die dierenarts weg was hebben we de dierenarts van de Q-koorts enting gebeld en het uitgelegd.