de poes ( Pebbles ) van mijn zusje is gister avond met ons mee gegaan naar huis omdat hun verhuiste en zei haar eigenlijk niet mee wilde hebben.
in mijn ogen werdt poes al een poosje verwaarloosd ze is magertjes,, en stonk verschrikkelijk naar kattebak.. mn zusje gaf ook toe ik kijk er toch niet meer naar om.
wij hebben zelf het "zusje" van pebbles al 4 jaar in huis,, "deze komen samen met ukkie" die bij mijn schoonouders zit uit het zelfde huis vandaan,, waar ze weg moesten vanwegen een allergie.
jullie raden het al onze chicky en pebbles blazen en doen naar elkaar.. maakt opzich niet zoveel uit alles went wel een keertje.
nu heeft pebbles helaas belsoten om te gaan sproeien ( ik wist in eerste in stantie niet eens dat poezen dat konden en dat daar katers voor werdern uitgevonden haha.. )
uiteraard verweit ik haar niets,, zei wil tenslotte hier wonen,, en dat moet wel naar haar ruiken
alleen vinden wij dat minder plezierig ruiken
.. en ik vraag me dan ook af hoe ben ik hier zo snel mogelijk vanaf ?ze heeft haar eigen kattenbak,, haar eigen plekje in huis en zelfs haar eigen etensbakje.. ze is snachts in de badkamer,, omdat wij het risico niet willen lopen dat ze tegen de bank plast waar de geur er niet meer uitgaat ik ben gelukkig de hele dag bijna thuis dus ze zit meestal alleen snachts daar.
pebbles gaat over 2 weken eens kennis maken met buiten zijn hier.. dat is ze gewent dus ik hoop dat ze dan net als de rest haar behoefte buiten gaat doen en zei net als onze chick door het huis kan scharrelen
Dekbed, kleren ed. Zal ze toch iets tegen mij hebben?