Ik zou een kopje maken over broodfok onder knaagdieren. En dat er veel inteeltdieren worden verkocht in dierenwinkels en wat daar de consequenties van zijn. (erfelijke aandoeningen, vroeg sterven, moederdier dat elke bronsheid gedekt word en dus helemaal leegemolken, dat je dat steunt als je zon diertje koopt).
En hobbyfokkers gezonde dieren verkopen met stamboom (dus zonder inteelt,erfelijke afwijkingen) en vaak nog goedkoper zijn dan de knaagdieren/konijnen in de dierenwinkel.
Enne, over opvangen natuurlijk. Dat er niet alleen oude zieke diertjes zitten maar ook veel jonkies. Dat opvangen eigelijk niets verdienen aan het herplaatsen van knaagdieren en konijnen terwijl ze het juist zo hard nodig hebben. En dat opvangen overvol zitten en het daarom ook belangrijk is dat je goede keuzes overweegt voor het aanschaffen van het dier. Want ook een rat kan jaren meegaan, niet alleen in de winter, ook voor de zomer waarin je eigelijk op vakantie zou gaan etc.
Leuk dat je zo'n site op gaat richten trouwens!