
[imghttp://www.mijnalbum.nl/Foto-NPY68DEL.jpg][/img]

Ze is nu 3 weken oud , thuis hebben we al een lieve jackrussel teef van 9 jaar oud
en nog een chihuahua reu van 2 jaar oud .
Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek


xsenny schreef:de papa is een chocotan chihuahua reutje van 14 cm groot en 1 kg
dierenfan schreef:xsenny schreef:de papa is een chocotan chihuahua reutje van 14 cm groot en 1 kg
Pffff dat je dat aan durft zeg. Sorry maar ik vind dit echt niets. Chi's vind ik leuke hondjes maar wel zoals ze bedoeld zijn dus als hondje en niet dit formaat. Vind het absurd klein en kan nooit gezond zijn voor het dier.
http://www.kennel-oosterbosch.nl/info.html hier ga ik helemaal in mee in dit informatie verhaal. Ik weet dat 1 kg en kleiner voor komt maar zie zelf echt graag die rond de 2 á 3 kg. dat zijn gewoon nog leuke kleine hondjes.
14 cm hoog echt absurd als ik erover na denk....
Hoop voor je dat je pup dus ook wel rond de 2 kg mag gaan wegen.
Overigens: jou reutje ziet er op de foto enorm leuk uit dat lijkt me wel een leuk formaatje?
Veel plezier met je pup hopelijk gaar hij gezond opgroeien en lang leven!
En dan helemaal met zo'n kleine vader (als dat waar is, veel eigenaren zien hun hondjes graag kleiner dan ze daadwerkelijk zijn.. Vooral dekreuen zonder stamboom) zou ik het niet aandurven. Limoen schreef:Jouw hondje is dan geen Merle, maar draagt 't welEn dan helemaal met zo'n kleine vader (als dat waar is, veel eigenaren zien hun hondjes graag kleiner dan ze daadwerkelijk zijn.. Vooral dekreuen zonder stamboom) zou ik het niet aandurven.
Ik hoop dat ze gezond en flink uit zal groeien. Veel plezier met haar.