Help.. Chihuahua verkrampt ineens zijn nek!

Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
BertBaley

Berichten: 6824
Geregistreerd: 21-07-06
Woonplaats: 's-Gravenzande , Zuid-Holland.

Help.. Chihuahua verkrampt ineens zijn nek!

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 03-07-11 22:07

:wave:

Allereerst ik ben vrijdag avond al met spoed naar de DA geweest.

Nu mijn verhaal, ik kwam vrijdag avond thuis nadat ik bij mijn paard was geweest. Ik heb 2 honden een chihuahua en een shih tzu beiden 5 jaar oud. Ik kom dus thuis en laat gelijk de honden uit, Willem de chihuahua :P kwam al wat 'knorrig' uit zijn mandje maar dat doet hij wel vaker hij ligt altijd zo lekker onder zijn dekentje. Geen aandacht aangeschonken verder, ik laat ze uit en ga weer terug naar binnen en ik zie dat mijn chi ineens helemaal verkrampt loopt met een bolle rug en dikke verkampte nek. Ik schrok me uiteraard de tandjes en mijn moeder kwam toevallig thuis nou gelijk met spoed naar de DA gegaan maar toen we in de auto onderweg waren komt hij ineens weer helemaal 'tot leven' :? Wij komen dus aan en ja niets meer aan de hand, ja daar sta je dan... De DA hem uiteraard onderzocht maar kon dus niets vinden en zette het op een zenuw of spier die vast heeft gezeten oid en we moesten even verder afwachten. Nou dat hij het een soort iedere keer na het uitlaten..... Hij begint ook te 'krijsen' als ik dan onder zijn nek zit.

Heeft iemand hier ervaring mee?? Of ook zoiets gehad?
Hij loopt dus met een bolle rug en zijn hoofd naar beneden en zijn nek helemaal 'ingetrokken'..

:evaw:

Wilawander

Berichten: 15093
Geregistreerd: 12-03-06
Woonplaats: Enschede over de grens.

Re: Help.. Chihuahua verkrampt ineens zijn nek!

Link naar dit bericht Geplaatst: 03-07-11 23:18

Klinkt als een hernia, ben ik eigenlijk vrij zeker van. Zou hem laten röntgenen.

BertBaley

Berichten: 6824
Geregistreerd: 21-07-06
Woonplaats: 's-Gravenzande , Zuid-Holland.

Re: Help.. Chihuahua verkrampt ineens zijn nek!

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 03-07-11 23:21

Denk je dat ze dat op de foto kunnen zien?

Wilawander

Berichten: 15093
Geregistreerd: 12-03-06
Woonplaats: Enschede over de grens.

Re: Help.. Chihuahua verkrampt ineens zijn nek!

Link naar dit bericht Geplaatst: 03-07-11 23:43

Vaak wel maar ook aan de hand van Symptomen is het vaak al duidelijk. Je hoort het vaak bij dit ras trouwens.

secricible

Berichten: 26520
Geregistreerd: 07-07-04
Woonplaats: Maasbommel

Re: Help.. Chihuahua verkrampt ineens zijn nek!

Link naar dit bericht Geplaatst: 03-07-11 23:49

Anders de camera mee op wandeling en voor de da filmen wat er gebeurt. Laat je ze uit met een halsband of met een tuigje?

_Inge

Berichten: 1409
Geregistreerd: 31-03-05

Link naar dit bericht Geplaatst: 03-07-11 23:54

onze franse bulldog heeft dit ook gehad, hij heeft een flinke dosis prednison gekregen en moest rust houden, echt mandrust.
Hij is er wel van opgeknapt, we hebben geen foto laten maken gewoon behandeld als een hond met hernia.

Wat je dus nu zelf kan doen is al zorgen voor de mandrust, zo min mogelijk beweging en terug gaan naar de dierenarts morgen, en idd desnoods filmpje maken, hadden wij ook gedaan.
Onze hond deed nl precies hetzelfde, bij de dierenarts leek het alsof hij niks had, gelukkig nam de DA onze woorden wel voor waarheid aan en gaf hem de behandeling die nodig was.

Sterkte ermee..

BertBaley

Berichten: 6824
Geregistreerd: 21-07-06
Woonplaats: 's-Gravenzande , Zuid-Holland.

Re: Help.. Chihuahua verkrampt ineens zijn nek!

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 04-07-11 00:05

Thanx allemaal. Hij heeft gewoon een halsbandje (trekt voorderest niet oid).

Fotootje waren we al van plan.. Jeetje me arme kleine binkie... ;( ik zal het idd is filmen!! Goed plan op de foto kwam het niet zo goed over!