Opgepast!!!

Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
kamatz

Berichten: 1041
Geregistreerd: 13-10-05

Opgepast!!!

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 11-06-11 19:58

Overgenomen van een ander forum:

Het gaat om een fokker van engelse Cocker-Spaniel.
Hieronder de vertaling van het duitse bericht

Op 06.06.2011 kwam een vrouw, Sabine Hase, bij mij langs. Of het haar echte naam of schuilnaam is, weet ik helaas niet.
De vrouw was erg vriendelijk aan de telefoon en wilde mijn pups komen bezichtigen. Natuurlijk mocht ze dit van mij en na een uurtje was ze er. De vrouw was ongeveer 45 jaar oud, klein (ongeveer 1.60) met kort bruin haar.
Ik heb een kopje koffie met taart aangeboden en vroeg of ze ervaring had met honden en het gewone gesprek zegmaar voor eventuele puppykopers.
De pups waren lekker buiten in de tuin en lieten zich van hun beste kant zien. De vrouw vroeg of ze misschien hondensnoepjes aan de pups mocht geven, omdat ze die speciaal voor dit bezoek gekocht had. Ik heb toen even op de verpakking gekeken of er niet te veel suiker in zat, maar daarna heeft ze alle pups een paar gegeven.
Nadat we een beetje hadden zitten praten, zei de vrouw dat ze maar weer eens weg moest en dat ze wat van zich zou laten horen. Na ongeveer 2 uur verslechterde de toestand van de pups, ze hadden bloederige diarree en moesten overgeven. Ik had geen idee wat er aan de hand was, want daarvoor waren ze nog super fit!
Heb ze allemaal in de auto meegenomen en ben naar de dierenarts gereden. Daar hebben ze verschillende tests gedaan voor verschillende virussen, maar alle uitkomsten waren negatief. Toen bedacht ik me opeens dat ze die snoepjes van de vrouw hadden gekregen en vertelde het de dierenarts. Zowel in het bloed als in de ontlasting werd rattengif aangetroffen.
Roen werd me alles duidelijk, ze was helemaal niet geinteresseerd in de pups, ze wilde ze gewoon vergiftigen. Ik heb de pups bij de dierenarts gelaten en ben meteen naar huis gereden, heb de verpakking met snoepjes meegenomen en ben naar de politie gestapt. Daar vertelden ze me dat het in de afgelopen maanden al meermaals voorgekomen was en ook de beschrijving van de vrouw voldeed aan de andere aangiftes.
Aangezien ze zonder nummervermelding gebeld had, had ik geen telefoonnummer, maar ik schrijf altijd van alle pupkopers en geinteresseerden het nummerbord op, daar had ze waarschijnlijk geen rekening mee gehouden!
In ieder geval zijn er tegen de vrouw al 10 aangiftes gedaan.

Alstublieft vraag naar een identiteitsbewijs bij potentiele pupkopers, je weet nooit welke gekken er rondlopen
Hopelijk gebeurt het niet nog een keer

Juut

Berichten: 7199
Geregistreerd: 10-01-04
Woonplaats: Vlakbij het vagevuur

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-06-11 20:03

Wow... Dat er mensen zo idioot zijn om rattengif in vlees te stoppen bij hondenuitlaatgebieden is al idioot... Maar het lef hebben om bij iemand thuis langs te komen, te doen alsof je geïntresseerd bent in het kopen van 1 van de pups en vervolgens een heel nest te vergiftigen...ziek!

Wat goed van deze fokker dat hij/ zij nummerbord had genoteerd!

Rennie89
Berichten: 37782
Geregistreerd: 18-07-08
Woonplaats: Den Haag

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-06-11 20:06

jeetje wat een gekken lopen er op straat :oo

Relien

Berichten: 2912
Geregistreerd: 28-12-05
Woonplaats: Huis, Stal overal

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-06-11 20:07

jemig, sommige mensen zijn echt ziek. wat voor doel bereik je hier mee.. pfff.. hopelijk kan de politie haar nu traceren met het nummer bord en aanhouden.

mooney1

Berichten: 1434
Geregistreerd: 20-10-08
Woonplaats: Stellendam

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-06-11 20:12

Zwaar gestoord zeg!! :(
Ik hoop dat ze haar gauw te pakken hebben via het nummerbord!!

Yogo

Berichten: 457
Geregistreerd: 07-01-06
Woonplaats: In mien durpie

Re: Opgepast!!!

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-06-11 20:13

Euh dit is niet waar hoor..
Dit bericht gaat al langer rond op allerlei honden fora.
Het is een zogeaamde Hoax.

EngeltjeS

Berichten: 16944
Geregistreerd: 06-06-03

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-06-11 20:18

Hé gatverdamme zeg...
Goed dat de fokster kenteken heeft genoteerd.

Maar wel enorm erg zeg... :(:)

Hoax? Hmm.. beetje jammer
Laatst bijgewerkt door EngeltjeS op 11-06-11 20:22, in het totaal 1 keer bewerkt

Rennie89
Berichten: 37782
Geregistreerd: 18-07-08
Woonplaats: Den Haag

Re: Opgepast!!!

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-06-11 20:21

pffff niet weer zon hoax...

kamatz

Berichten: 1041
Geregistreerd: 13-10-05

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 11-06-11 20:25

Dat wist ik niet.
Maar ga gelijk daar even melding van maken op de andere fora's :o

Ragdollcat
Berichten: 14871
Geregistreerd: 03-08-08
Woonplaats: Daar waar ik woon

Re: Opgepast!!!

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-06-11 20:27

Nog een gek die dieren iets vreselijks aandoet, pfffff.

Ze worden almaar brutaler.

Juut

Berichten: 7199
Geregistreerd: 10-01-04
Woonplaats: Vlakbij het vagevuur

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-06-11 20:30

Jinkk schreef:
Euh dit is niet waar hoor..
Dit bericht gaat al langer rond op allerlei honden fora.
Het is een zogeaamde Hoax.

Ik hoop het, is de wereld tooch niet zo ziek als dat het lijkt

dierenfan
Berichten: 11820
Geregistreerd: 27-02-10

Re: Opgepast!!!

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-06-11 21:01

moet toch wel een hoax zijn. Nummerbord is genoteerd maar vrouw is nog vrij en niets ertegen ondernomen verder???? Zolang er geen kennelnaam bij staat en op die site zelf ook een waarschuwing staat ga ik maar ervan uit dat het niet waar is. Klinkt echt enorm apart. Maar ja, je houd het wel in je achterhoofd natuurlijk!

Yogo

Berichten: 457
Geregistreerd: 07-01-06
Woonplaats: In mien durpie

Re: Opgepast!!!

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-06-11 21:21

Daarbij als er al 10 meldingen gedaan zijn bij de politie, dan was er echt wel media op af gekomen.
Hart van Nederland, de Telegraaf en dat soort media.
En bij het eten van rattengif heb je niet zo snel zulke heftige symptonen. Die komen pas na 24-48u.