in een grijs verleden was ik erg allergisch voor katten, tegenwoordig is dit met medicijnen prima in toom te houden. Vroeger had ik een hekel aan ze, na een lange tijd wennen ben ik ze tegenwoordig zelfs leuk gaan vinden.
Om een lang verhaal kort te maken: Ik overweeg nu om twee kittens aan te schaffen. Helaas weet ik als geen ander hoe je last kan ondervinden van andermans dieren in je tuin (of in mijn geval zelfs in huis), vooral in de stedelijke omgeving waar ik woon.
Ik wil dus eigenlijk niet dat mijn katten mijn huis verlaten, maar ze moeten wél ook buiten kunnen, daar zijn het dieren voor. Een kattenluikje staat dus al op de planning, maar hoe houd ik ze in mijn achtertuin? Zijn hier mensen die dit probleem hadden en er een oplossing voor hebben gevonden? Of heeft er iemand goeie ideeën?
Ik ben eens benieuwd
