Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek


vanLotje schreef:ja, da's dus de eeuwigdurende discussie
ik heb vroeger eens een vrouw aan de deur gehad die vroeg of ik mijn katten binnen wilde houden, want ze kwamen in haar tuin.
Niet poepen of plassen ofzo, maar wel erdoor lopen.
Katten, althans mijn katten, zijn geen binnenbeesten. En als ze zich op ongewenst terrein begeven zul je creatief moeten zijn, en er vooral samen uit proberen te komen.
).
.
. Falona schreef:Ik zou niet meteen gaan eisen dat ze hun kat bijhouden, maar wel in overleg gaan. Dan weten ze ook wat er aan de hand is als hij zeiknat thuis komt. Misschien kunnen zij ook helpen met de kat bij jullie weg houden of hebben ze tips voor je.
. Maar het is nou eenmaal niet mijn huis, en ik wil niet de troep en haren van annermans katten op hoeven ruimen. Ik ga er ook niet boos heen ofzo, alleen wil ik wel dat ze op de hoogte zijn van het feit dat hun kat de privacy van de buurtbewoners net respecteerd
.
) ).
.
) naar buiten, en ze was zo weg. Hoop dat het helpt.