Relaxed schreef:Reden: Katten eten vogels op en doen hun behoeftes in andermans tuinen.
Het is momenteel ín om katten naar asiels te brengen aan de andere kant van het land omdat ze geen katten in hun tuin willen zien, zeg maar een zeer agressieve handelwijze om hun frustratie te uitten die heel veel leed met zich meebrengt, heb hier ook mensen op bokt flink over de schreef zien gaan waardoor mij dit niet s verbaasd!! Gelukkig wordt hier snel op gereageerd dit kan echt niet.
Ik zie het op veel fora's staan en wordt over gesproken of het de normaalste zaak van de wereld is,
dat is dan volgens hun het risico als jij je kat gewoon buiten laat lopen
Meeste fora's grijpen gelukkig wel hard in op dit nieuwe fenomeen, wat een serieus probleem aan het worden is.
Lang niet alle katten zijn gechipt dus je kan wel raden wat er dan gebeurd.....Die zie je nooit meer terug.
Ik mag gezegend zijn met een zeer katvriendelijke buurt moet er niet aan denken dat er hier een hater komt te wonen, denk dat dit persoon hier ook geen lang leven zal lijden.
Relaxed schreef:Ik weet niet in hoeverre ik zo'n dreigbrief dan serieus zou nemen, want iemand die katten haat, kan natuurlijk op zo'n manier makkelijk dreigen. Er is volgens mij geen bewijs dat die kat ook echt dood is..
Vraag de asiels maar na...grote kans dat hij daar heen gebracht is. Sprak vanavond een medewerkster van het asiel dit dit ook bevestigde, ze zijn helemaal gek geworden.
Ze hebben met hun poten van andermans bezittingen af te blijven.
En helemaal een levend wezen, er zijn genoeg andere manieren om dit op te lossen.
Ik hoop dat er duidelijkheid komt en de kat weer boven water komt!!!!! Ondertussen zit je dr maar mooi mee, en kan me voorstellen dat de schrik dr goed inzit.