Onze Berner is helemaal gek van water en zand, dus willen wij graag komend weekend met hem naar het strand gaan. Het zou voor hem natuurlijk het leukste zijn als hij ergens lekker los kan rennen maar waar mag dat nog rond deze tijd van het jaar? (ik weet dat het op veel stranden voor 10.00 uur ofzo nog mag, maar wij moeten bijna 2 uur in de auto zitten om bij het strand te komen...)
Laika
Berichten: 3208
Geregistreerd: 05-02-02
Woonplaats: Heerde
Geplaatst: 18-05-10 14:52
Ergens bij Zeewolde heb je een echt hondenstrand. Speciaal voor honden dus..
Op het Slufterstrand (eind van de maasvlakte bij Rotterdam) mogen honden ook los het hele jaar door. Slufterstrand is echt HEEL groot.. Das via dordt en breda zo'n anderhalf uur rijden denk ik..
Lysette
Berichten: 1696
Geregistreerd: 27-02-01
Geplaatst: 18-05-10 21:45
Den Haag, ten Zuiden van kijkduin (strandopgang 2 uit mijn hoofd, bij Kijkduinpark). Mogen ze het hele jaar. Wel een deel naaktstrand, maar daar is het meestal niet zo druk