al ong 2 jaar woond onze buurman naast ons, met zijn franse bulldog en een bullmastif geloof ik.
de franse bull maakt onze schutting kapot, komt bij ons achterthuis. bijt kleine kinderen, en de eigenaar kan ze absoluut niet aan.
wij hebben een jackie en een bordercollie maar ik schijt peuken waarneer ze achterthuis lopen. gewoon pure angst dat de hond van de buren door de schutting komt.
kort geleden liet de buurman de bullmastif loslopen en toen heeft hij de maltezer van de buurvrouw gepakt, en ook bijna de buurvrouw zelf.
wij hebben de buurman aangesproken, maar hij vindt dat wij onze schutting moeten maken, en als onze hond met die van hem in aanraking komt, pech. hij weet dat hij andere honden gewoon afslacht maar het intereseerd hem niet.
hoe maken wij onze schutting veilig voor een franse bull van dik 10 kilo en een bulmastif van 60 kilo?
ik durf mijn hondje bijna niet meer achterthuis te laten, ondaks dat de schutting weer gemaakt is..
naar de politie gaan met de mevrouw van het aangevallen hondje? het word helemaal lekker dat jij je tuin eens kan beveiligen voor iemand anders zijn hond!
de bullmastif heeft de hond van de buren aangevallen, en de franse bull bijt kinderen en heeft ook verscheidene honden aangevallen.
verkeerde opvoeding absoluut! ze ziten van pup af aan alleen tot ong 4 uur. de jongen werkte en zijn toenmalige vriendin ging nog naar school. ze zaten dus veel alleen.
de pups werden opgevoed met slipkettingen op een leeftijd van 3 maand ong. de franse bull komt van een broodfokker, en heeft wss een tumor.
de franse bull werd toen hij pup was gewoon aan zijn slipketting opgetild als hij aan de riem trok.. die beesten kennen geen liefde hoor.
je weet wel heel veel van die honden misschien toch nog eens een goed gesprek aangaan met je buren aangetekende brief sturen (met retour handtekening die je kan gebruiken als bewijs) dat je een klacht gaat indienen bij de gemeente/politie?
ja, omdat de buurvrouw veel met mijn zus op trok. ze was hier dus vaak, en we wonen in een rijtjeshuis, hun wonen naast ons. we zien die honden dus erg vaak, en we zien dus ook hoe ze aangepakt worden.
ik kan geen aanklacht doen, maar mijn ouders gaan het denk ik wel doen.
ik ben 15, dus daarom ga ik geen aanklacht doen, maar mijn ouders wel
we hebben meerdere keren gesprekken gehad over de honden, maar we komen er gewoon niet uit. meerdere keren heeft hij politie op ons afgestuurd, omdat onze hon deen keer blafte tijdens het spelen. we hebben daar wat mee gedaan, na een gesprek met hem, maar hij weigert mee te werken en er wat mee te doen.
rommulus
Berichten: 11522
Geregistreerd: 11-12-04
Woonplaats: gooi een emmer leeg volg het water daar woon ik :D
Geplaatst: 17-03-10 22:23
kijk eens op de site van das j goed recht daar zijn zulke gelijke zaken ook behandeld