Hij is graag bij me, maar tot vervelends aan toe.
Sta ik de was op te vouwen, zit ie in de wasmand
Sta ik brood te smeren, zit ie op t aanrecht (om er in een onbewaakt moment met mn brood vandoor te gaan)
Sta ik te koken, zit ie ook op t aanrecht (duwt nog net zn neus niet in de gaspit, beest vliegt nog een keer in de fik).
Zitten we een film te kijken, nou, zet echt maar geen schaal chips op tafel, want meneer zit erin.
Met voeren breekt ie het halve huis af...
Als ik de was in de machine doe, zit meneer ook gerust in de machine, hij heeft laatst ook een hele dag in de droger opgesloten gezeten....
Het is een harstikke lief beest verder, maar af en toe ben ik m echt zat, en daarbij ben ik ook nog bang dat m wat overkomt (wat nou als ik het een keer niet zie en ik zet de wasmachine aan terwijl ie erin zit?
Net ook, boodschappen gedaan, kom thuis, en moest verschrikkelijk naar de WC. Dus ik snel doosje boodschappen op tafel gezet, ren naar de wc, was met twee minuten terug, maar kon al wel mn broodjes in de woonkamer gaan halen

Vriendelijk weg jagen, boos weg jagen, plantenspuit, hij is nergens van onder de indruk.
Hij zat in het asiel omdat hij bij de vorige eigenaar de andere katten en honden zou terroriseren, maar daar heb ik eigenlijk geen last van?


Gewoon een slinger geven. Klinkt hard,
Nou.. uhm.. je hebt water al geprobeerd.. Wat dacht je van een goedgemeende 'miauw' immitatie? 
Binnen 5 seconden nadat de koffie op tafel kwam stoof meneer van de krabpaal af vanwaar hij ons al een tijdje aan het observeren was (was me al opgevallen, maar had niet verwacht dat ie zo de "beest" uit zou hangen)
Daana is hij op alle kasten gaan zitten wat mogelijk was en als een soort "Batman" langs de schouders van m'n nwe vrined, soms een tussenstop op zijn schoot makend, op tafel gesprongen
om na een half uur liefelijk in het mandje dat op tafel stond (grote eetkamer tafel) te gaan liggen en alles wat maar binnen bereik was naar zich toe "hengelend"