Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
fionaf09 schreef:dus als ik het goed begrijp kan ik beter 2 volwassenen kopen omdat ik die dan niet hoef op te voeden. en ze veel aandacht nodig hebben dus veel buiten de kooi moeten komen. klopt dat?
mathes schreef:fionaf09 schreef:dus als ik het goed begrijp kan ik beter 2 volwassenen kopen omdat ik die dan niet hoef op te voeden. en ze veel aandacht nodig hebben dus veel buiten de kooi moeten komen. klopt dat?
Nee, je kunt beter 2 jonge fretten kopen.
Oudere fretten kunnen bijters zijn wat erg moeilijk af te leren is. Als je jonge fretten neemt, kun je dat ze zelf afleren en helemaal naar je hand zetten.
Heb je hier al een account aangemaakt? http://www.frettenforum.nl/
Marjan1984 schreef:Mensen die voor het eerst een fret nemen kunnen veel beter geen pupjes kopen, deze belanden vaak weer in de opvang omdat mensen het bijten niet goed afleren.
Mijn advies:
Lees je goed in http://www.frettenforum.nl bijvoorbeeld en ga naar een opvang, de frettenstichting in Breda is erg goed.
Dan kun je de fretten leren kennen en de opvang kent het karakter van de fret al en zal je naar huis sturen met de juiste fret (of fretten). Dat fretten niet alleen kunnen zitten is trouwens ontzettend achterhaald. Fretten zijn geen groepsdieren en ze in een groep houden kan voor veel stress met bijbehorende ziektes zorgen.