Lief meisje (ratje) zoekt leuke vriendinnen !!!

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
yrsa_karlijn

Berichten: 758
Geregistreerd: 10-08-09
Woonplaats: waar mijn huis staat

Lief meisje (ratje) zoekt leuke vriendinnen !!!

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 29-09-09 19:54

Ik heb een ratje, een vreselijk lief dametje van 6 maanden oud. Mijn vriend heeft haar gevonden in zijn schoen. Ik weet onderhand waar ze vandaan komt, maar daar zit ze in afwachting wanneer ze als diner wordt opgediend aan slangen en dat kon ik niet over mijn hart verkrijgen haar daar terug te brengen :o
Ze is hier nu ong 4 maanden en ze was ontsnapt bij mensen hier in de straat. Die fokken muizen en ratten voor de handel in slangenvoer. Waarschijnlijk heeft mijn rode draak of de hond van mijn vriend hem mee van buiten genomen. We vonden het al zo raar dat die twee in de gang ( het was nog errug vroeg) zo met elkaar aan het spelen waren. Achteraf zaten ze dus die rat te etteren. Gelukkig was het ratje dus in de schoen van mijn vriend gekropen en die heeft stalen neuzen dus die kregen ze er niet meer uit. Mijn vriend wilde naar zijn werk gaan en ontdekte dit lieve meisje. Ze was helemaal onderkoeld en meer dood dan levend, wat niet zo raar is als er een dikke rode kater en een berner senner zich op je uitleven. Ik heb haar toen even in een geimproviseerde kooi gezet met een cola-fles met warm water, handdoek erover en wat hooi. Ik moest ook naar mijn werk, dus zou het wel zien als ik teug kwam of ze het had gehaald. Toen ik terug kwam zat er gelukkig weer leven in haar en wilde ze wel wat eten en drinken.
De kinderen waren gelijk helemaal weg van haar en ik moet zeggen ze is echt zo lief, Alleen een rat hoort niet alleen en ik wil geen nieuwe groep meer. Vorig jaar heb ik mijn laatste ratje laten inslapen (die was de laatste van een groep mannetjes die ik steeds weer aanvulde met nieuwe uit asiels, maar toen hij over was en ook al wat kwakelde heb ik gekozen om hem alleen te laten en als het zijn tijd was hem te laten inslapen) en heb ik gezegt geen knaagdieren meer. Heb er gewoon geen tijd voor om ze de aandacht te geven die ze verdienen. Ik heb dus de keus of ik neem toch voor haar een paar dames erbij of ze gaat naar een goed huisje.
Ik kies dus voor het laatste. IK heb er echt niet de tijd voor en gun haar echt een leuk huisje. Ze is echt reuze lief, een beetje verlegen, maar wel een kroelkip. Ze heeft een hoog Ahhhhh cute gehalte. Wie weet wie haar kan geven of wie wil haar een plekje geven ?

Vraag gerust en pb mag ook.

http://img514.imageshack.us/img514/3882/sdc10370c.jpg
http://img98.imageshack.us/img98/4623/sdc10366.jpg
http://img24.imageshack.us/img24/5107/sdc10367n.jpg
http://img242.imageshack.us/img242/7937/sdc10368g.jpg
http://img401.imageshack.us/img401/3081/sdc10369.jpg

zonnebloem18

Berichten: 25317
Geregistreerd: 10-06-04
Woonplaats: Assen

Re: Lief meisje (ratje) zoekt leuke vriendinnen !!!

Link naar dit bericht Geplaatst: 29-09-09 20:18

Probeer het ook eens op tammeratten.nl en ratten.nl daar zitten heel veel rattenliefhebbers.
Het is wel een scheetje hoor zie heeft vast zo een plekje gevonden.

Nickeltje

Berichten: 28907
Geregistreerd: 27-04-06
Woonplaats: Dalfsen

Re: Lief meisje (ratje) zoekt leuke vriendinnen !!!

Link naar dit bericht Geplaatst: 29-09-09 20:19