Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek
Careano schreef:Ten eerste vindt hij de trein erg eng
. Ook zo'n bal (ik heb m van Kong) waar je snoepjes of brokjes in moet doen is erg leuk, je doet snoepjes in de bal en als hij de bal goed rolt dan komt er een snoepje/brokje uit. Deze bal heb ik voor Balou. Ook is het bij het zelfvertrouwen erg belangrijk dat je erg duidelijk bent en consequent naar de hond.
. Die kan je hond in RL zien en je wellicht verder helpen dan dat wij hier kunnen.
)
Ze gaan alleen naar de kennel als wij op vakantie gaan, omdat er niemand in onze kennissenkring is die op ze kunnen passen. En daarnaast, ze vinden het juist erg leuk in de kennel, alleen als ze in de groep gaan spelen vindt hij het soms wat eng worden. Hij is ook helemaal gek op die mevrouw, terwijl zij ook een vreemde voor hem is.
Careano schreef:Shiloh; heb je in dat onderzoek ook onderzoek gedaan naar wat de beste oplossing tegen blaffen is?
anneliesdj schreef:Begint hij toch te blaffen dan doet de vreemde meteen 2 stappen terug (niet te ver) en jij gaat staan en negeert je hond tot hij stil is, echt compleet negeren, dus niet praten en niet aankijken, vreemde kijkt de hond ook niet aan en praat niet.