Ik had een grote ren en daarin zat 1 konijn, daar heb ik drie konijnen bij gekregen en succesvol gekoppeld. Helaas zijn 2 konijnen begin dit jaar overleden. 2 voedsters.
Dus heb ik twee jonge voedsters erbij gehaald, afzonderlijk, ook deze zijn succesvol gekoppeld.
Nu moet de jonge garde bij mijn oude garde en dat vind ik toch wel iets minder gemakkelijk om te doen. Ik maak sowiezo een grote neutrale ren.
Oude garde:
Norbert: gecastreerde man van 2,5 jaar, normaal formaat
Tess: voedster 2 jaar en groot Lotharinger
in de dagelijkse omgang laat Norbert wel wat over zich heen lopen door Tess, maar wanneer de andere voedsters in het zicht zijn, kat hij haar behoorlijk af.
Nieuwe garde:
Roos: 7 maanden oud, klein met pluis aan de oren en flanken en nogal pittbull achtig karakter
Jasmijn: 5 maanden oud, klein van stuk en schattig zachtaardig konijntje.
Ik hoef met bovenstaande info vast niet te vertellen wie de broek aan heeft in de ze ren

Zal ik nu alles in eens bij elkaar in gooien? Of eerst alle voedsters bij elkaar? Of eerst de man bij de twee kleine voedsters en later dan de lotharinger er bij? De twee kleintjes in elke koppeling samen houden, was ik wel van plan.
Wie heeft advies?
Info over koppelingen gaat vaak 1 op 1