
Onze poes, die we een half jaar geleden bij het dierenasiel opgehaald hebben is afgelopen week ziek geworden.
Ze at minder, vrat alle planten op en begon afgelopen dagen regelmatig over te geven. Wij hielden het in de gate, maar dachten dat het kwam door het vele haarverlies dat ze nu natuurlijk hebben richting de zomer ! Dus gaven haar al van die anti haarbal snoepjes.
Gisteren is ze gestopt met eten. Ze kotst enorm veel. We hebben haar geen eten meer gegeven, alle planten weg gehaald en haar op water gezet.
Vannacht heeft ze het hele huis weer onder gekotst, nu zit er lichtjes bloed bij !! En tot mijn grote schik:
Er zaten wormen in een cm of 4-5 lang ! Grote spoelwormen met lichtrood vocht


We zijn ons helemaal rot geschrokken. Nog nooit heeft onze vorige kat wormen gehad. Het dierenasiel heeft gezegt haar ontwormt te hebben
Dus geen seconde is onze gedachte hiernaar uit gegaan dat ze daar last van zou kunnen hebben. Ze is ook nooit naar buiten geweest, dus daar kan ze het neit opgelopen hebben.
Hebben jullie dit ook wel eens mee gemaakt? Zo ja hoor ik graag jullie verhaal.
Wij ondernemen nu direct actie, bellen het asiel waar ze vandaan komt en gaan opzoek naar een DA
