. Kost nu nog zón 150.000 dollar maar over 10 jaar misschien wel niet zo veel meer. Zou jij je hond ( of paard) laten klonen ?
Moderators: NadjaNadja, Essie73, Polly, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird
. Kost nu nog zón 150.000 dollar maar over 10 jaar misschien wel niet zo veel meer. nikkigioa schreef:Zolang er nog geen methode is om genetische (ouderdom-)defecten te herstellen zeg ik NEE. Want dat zou betekenen dat een pasgeboren pup een DNA heeft met de genetische fouten die bijvoorbeeld bij een hond van 10 jaar horen. En dus een hogere kans heeft op bijvoorbeeld kanker.
Maar wanneer het klonen verder geperfectioniseerd is zou het mij wel erg interessant lijken! Ik weet niet of ik het daadwerkelijk zou doen, wat dat betreft nog geen moreel standpunt ingenomen. Maar neig nu in ieder geval niet naar NEE.

Pellie schreef:klonen is suf. de mens moet maar eens accepteren dat dood bij het leven hoort. punt. achterlijk gedoe
amen! helemaal mee eens Kokopelli schreef:klonen is suf. de mens moet maar eens accepteren dat dood bij het leven hoort. punt. achterlijk gedoe
